Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt msot h ertsem mi van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, baratnomel 4 honapja vagyunk egyut nagyon szeretjuk egymast ezt ish mindig jelezte es ojakat mondot amit most nm szeretnek elmondani. Elosre ish azt mondta nekem ha egyszer megcsalna valamek valamikunket akor azt eszre veszed onan ahogyan utana beszel veled. Most elment 2 hetre unokatestverenel . Megharagudot ram egy hulyesegert de nagyon apro dolog most alig besz velem ha en nm mondom szeretlek o se mondja . 1 x szakitotam vele mert meg nm tudtam mit akarok de rajotem hala az istenek. Es mikor szakitotam vele 1 x es mindig akart bekulni mert nelkulem nm tudod elni ezt mondta es ez eszre ish vevodot azon amiket csinalt! De mikor mondtam kerlek ne haragudj hulye voltam bocsas meg egybol megbocsajatot es szerelmet kimutata . Na most meg az uncsijanal van es ezt nm tudja nekem megbocsjtani mondja kel egy kis ido. Kerdem szeretsz de oszinten es mondta igen de kel egy kis ido. Elege roszul esik ezt latvan mert en ismerem nagyon ish, ezert kelet ide irjak mert most ezt nm ertem aztan alig besz velem engem mindig tamad kiforhgat a szavaimbol. Elegem van ebol a sok streszbol. Este kint maszkalnak az uncsijaval es uncsijanak par osztalytarsaival. Ma feljot es mondta h megyek veni valami ruhat mert az egyik meghivta a szulinapjara es kel vegyen mert nala nincsen es elment anyit mondot szia mondom szia vartam h irja h szeretlek ere azt irja en ish mintha nekem kene mondjam mert en egesz nap ezt mondtam neki:| .Most ebol mi lesz mire ertsem ezeket :| mind2 17 evesek vagyunk kerlek valaszoljatok sokan mindanyiatto valaszara kivancsi vagyok
2011. júl. 22. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél már elő egy kib*szott könyvet, és olvasd el. Tök mind1 mi az.. Legalább tudnál írni.
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat ez szep valasz nm mondom
2011. júl. 22. 17:05
 3/12 A kérdező kommentje:
bocs de nm magyar a windowsom :( nincs ekezet
2011. júl. 22. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem bírom elolvasni
2011. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 WhiteLabel ***** válasza:

Tényleg ennyire fárasztó kiírni azt hogy NEM?

Zagyvaság az egész, egyébként meg ha szeretsz valakit,és ő is téged, nem kell állandóan mondogatni.

2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor is.. ekezet nelkul is lehet irni..


Én így irok ékezet nélkül: tegnap elvittem a gepet egy szerelohoz


Te így írsz: tnap elvtem gept gy szeohoz

2011. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs kedven elolvasnii!!!
2011. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon kacifántos nem tudok rajta kiigazodni!!!! irjámá normálisan
2011. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
írd le neki amit nekünk,hogy szereted és ez a közömböség amit csinál veled,fáj neked és zavar.Ugy érzed megcsalt.Amugy miért vesztetek össze?lehet ezt tudnánk jobban tudnánk segíteni
2011. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ejjomadöfakkfúúúú :O

őtitőlátta mititőlátta...madot ati bátotta....ha tell neti delet, ad ad ő baja...valé valénáné nem? hááá...nem mátéé...mot mí tí ad a tét háom é miatt? há leüli a vétééén

2011. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!