Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan fogadhatnám el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan fogadhatnám el? Hogyan értsem őt meg?

Figyelt kérdés

A volt barátom kiszeretett belőlem. És mindezt miért?-mert nagyon összevesztünk, és azt mondta, összetörtem szinte a szívét. Azt gondoltam, hogy sosem szeretett elégg. Mikor ezt megkérdeztem tőle, és ezt mondtam, teljesen rámförmedt, hogy miért mondok ilyet, mikor nagyon szeretett, éppen ezért fájt neki minden rossz szó. És hogy nagyon szerelmes volt belém.

Ezzel most mit csináljak? Hogy lépjek így túl rajta?


2011. aug. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a meglátásom , hogy a legjobb védekezés a támadás.. ráadásul igaz a mondás ,hogy az igazság fáj saját tapasztalat mikor ilyet kérdezel és a másik teljesen kiakad akkro pont rátappintottál az igazságra. Mert ha modnjuk kicsit megbántódik akkor nem szakít sőt ha anynira szeretett akkro a kérdésed után megpróbált volna mindent megtenni hogy elhitesse veled , hogy télleg szeret.
2011. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy letámadott, hanem láttam, hogy könnyes lett a szeme, és elcsuklott a hangja, meg olyan csúnyán nézett.
2011. aug. 24. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
gyere hozzánk betonozni hidd el minden jobbra fordul majd
2011. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

betonozni:D:D:D:D:D:D ment a zöld.


tedd túl magad rajta, vagy próbáljatok meg összejönni.

2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már csakúgy volt veled és ez a veszekedés pont jól jött hogy legyen mire fogni a szakításotokat,úgyhogy egy szavát se hidd el hogy összetörted a szívét,mert aki igazán szerelmes és szeret téged az megbocsájt,akármit is vágtál a fejéhez.persze ez csak az énszemszögem
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tényleg borzasztó volt a kapcsolatunk, gyűlt bennünk a feszültség, de tényleg szeretett előtte. Szóval azért kérdezem, hogy van-e, akik ilyen gyorsan kiszeretnek a másikból. Épp azért, mert valami megtörik bennük.
2011. aug. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!