Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyultok a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok a jelenlegi párotok exeihez?

Figyelt kérdés
Hogyan gondoltok rájuk? Nekem most ez a téma nagyon aktuális, megtudtam 1-2 dolgot a mostani párom régebbi kapcsolatairól, kalandjairól... és egyszerűen nagyon a szívemre veszem! Butaság, hiszen régen előttem voltak, de annyira rosszul esik, és mindig hozzájuk hasonlítgatom magam, hogy azok a lányok biztos jobbak, szebbek, okosabbak, gazdagabbak voltak... Nagyon rossz érzés, igyekszem elfojtani magamban, de csak mardos belülről. Tudom, hogy engem szeret a barátom és így kellek neki, ahogy vagyok, de mégis, ha meglátok róla meg egy másik lányról egy régi képet, majdnem sírni tudnék...
2011. júl. 22. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor bőgj...legyél féltékeny meg kisebbségi komplexusos így ok nélkül...
2011. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szebb és okosabb vagyok az összesnél :D
2011. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja a második,szóval kérdező kösd fel a szoknyát...én meg jobb és gazdagabb vagyok...
2011. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Le lehet hurrogni, de ugyanígy éreztem sokáig, még most is bennem van de már nem olyan erősen. Főleg amikor látom h azok a lányok ahogy rám néznek, majd meg ölnek a szemükkel. Olyankor azért is megölelem/puszilom barátom :)

Én is mindig hasonlítgattam magam, meg akármikor feljön egy exe témának, én kiakadok teljesen. Egy darabig magamba fojtottam, aztán elmondtam barátomnak. Azóta nagyon nincs ilyenekkel problémánk. Ha valamelyik haverunk is felhoz vkit, barátom rászól h ne, vagy pedig elkezdünk történeteket kitalálni a csajokról és jókat nevetünk :)

2011. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük. Ismerek is négyet, köszönőviszonyban vagyunk. Nem hasonlítgatom magam hozzájuk. Tudom, hogy ők csak átmeneti állomások voltak a párom életében és én vagyok az igazi nagy szerelme.
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerencsére én vagyok az első barátnője a barátomnak,szóval ilyen problémám nincs hála az égnek:D

de ha lennének exei valószínűleg rosszul viselném és én is hasonlítgatnám magam és arra jutnék hogy ők sokkal jobbak.

2011. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"mindig hozzájuk hasonlítgatom magam, hogy azok a lányok biztos jobbak, szebbek, okosabbak, gazdagabbak voltak."

ennyire számít a gazdagság ? :/ és a pénz ?:/ hihetetlen....

am én is így voltam vele anno, a gazdagságot kivéve, lehet normálisnak is ezt nevezni :D

21 F

2011. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat. :) A barátomnak meglehetősen sok exe van, lépten-nyomon belefutunk egybe, ha csak sétálunk az utcán... :D Kezdek hozzászokni a dologhoz, hogy amikor ráköszönünk egy ismerősére, mint haverra, utána megsúgja, hogy ő amúgy egy volt barátnője volt :D És ezek a lányok valahogy mindig szebbnek, jobbnak tűnnek...

De tudod, van ám annak konkrét oka, hogy most épp veled van: téged szeret. Ha ezt elfogadod, azaz teljes mértékben meg tudsz bízni a párodban, akkor az exek se kell, hogy zavarjanak. :)

2011. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is tudok párom exeiröl pár sztorit és volt is egy amin nagyon kiakadtam...pont ez volt a baj hogy hozzáhasonlítottam magammal:S

de ettöl függetlenül próbálok általában éretten hozzáállni a dolgokhoz: ahogy én viselkedem az exeimmel és ahogy én viszonyulok hozzájuk valószinüleg ő is kb így tesz.

és tudom hogy neki 1000szer érzékenyebb az én extémáim: párral egy iskolába járt, 1gyel pedig én járok egy osztályba...nem lehet könnyű neki hogy tudja ott van velem mindennap. Viszont tisztában van vele hogy nem érdekelnek, lezárt ügy mindegyik és nem véletlen Vele vagyok hanem mert szeretem.

és tényleg csak abbol indulok ki mindig ha kezdem felhuzni magam ilyenen: nem vagyunk gyerekek, mindenkinek van exe lehet vele az ember jobb-rosszabb viszonyban, de a lényeg hogy annak a kapcsolatnak valamiért vége lett. és ha normális a srác akkor nem kell neki az exe.maximum szakít velem és újraösszejönnek (persze ezt ilyenkönnyen nem lehet valóban kijelenteni) de a lényeg a lényeg: VELED van, nem pedig mással. ha más kéne neki nem veled lenne;)

2011. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a barátomnak nincsenek exei... mostmár...
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!