Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan viszonyultok ehhez a típusú lányokhoz? Párkapcsolatba lépnétek velük?

Figyelt kérdés
Olyan lányhoz aki magabiztos, okos és a külsőre olyan ártatlan(aranyos), visszafogottabban öltözködik(most arra gondolok hogy nem visel mély dekoltázsos cuccokat, meg extra miniszoknyát)... A fiúkat megijesztik az ilyen lányok, rosszul viselik ha a okosabb náluk? Szívesen lennétek velük egy kapcsolatba?
2011. okt. 19. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem félnek tőlük és nem mernek kezdeményezni...
2011. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem az értelmes nőket, és ezt a fajta öltözködést. Ilyen nővel szívesen vagyok társaságban, és akár párkapcsolatot is kezdenék vele.
2011. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy okosabb vagy nálam? Engem inkább ez zavar.
2011. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Épp ma néztem pár képet, és elgondolkoztam egy pillanatra ezen, egyik képen egy nagyon szép, kihívóan öltöködő nő volt, de egyáltalán nem találkoznék vele szívesen, szép, de nem tűnik okosnak: [link]

Míg a másik képen egy olyan karakter, amit Te leírtál, sokkal visszafogottab, szép, kedves és értelmes, egyértelműen jó lehet vele kettesben(persze ez csak megérzés egy-egy fénykép alapján): [link]

2011. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon szeretem az ilyen típusú lányokat, azzal a feltétellel, hogy a négy fal között otthon ha kell eljátssza nekem a végzet asszonyát, vagy a kurv*t. Szeretem az okos nőket is, bár nem találkoztam még olyannal aki nálam okosabb lett volna és ezt nem nagyképűségből mondom. Biztos van ilyen, mint ahogy nálam magasabb lányok is vannak (183 magas vagyok), de ritka.


Tehát határozottan igen.

2011. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is egy aranyos , okos lányt szeretnék , szívesen lennék vele párkapcsolatba.(19/F)
2011. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú, de azért leírom a véleményem.


Azt hiszem én is bele illek a leírásba (igaz csak nagy vonalakban) és az a tapasztalatom, hogy az ilyen nőknek kerülik a társaságát a férfiak.

2011. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezenkívül még lehe,hogy korpás a haja,vagy vastag a szemöldöke,vagy nincs ajka,vagy hatalmas az orra....szóval értelmetlen a kérdésed!
2011. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

AKi annyira okos és magabiztos, az nem egy névtelen oldalon vadászik pasira.

A női magabiztosság pedig azt jelenti, hogy be nem áll a pofája, amíg egy férfi helyre nem teszi.

2011. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én gimibe járok de úgyis okosabb vagy nálam:D meg kb sokan okosabbak, de a magabiztosság annyira nem tetszik:S

A lányoknak miért kell magabiztosnak lenniük?

Külsőre ártatlanság meg nagyon bejön

F18

2011. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!