Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök rosszul esik, hogy a barátom nem teszi ki az új képeinket pl facebookra. Hisztis vagyok igaz? Lent.

Figyelt kérdés
Pl nyaralni is voltunk most, arról se tett ki egy képetse:(
2011. júl. 23. 00:07
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
chh és akk mi a f@sz van ha valaki facebook függő??? 85%os megtanuljon meg olvasni mert már leírtam, hogy facebook kocka..desebaj..
2011. júl. 23. 09:27
 32/38 A kérdező kommentje:
és nekem nem konkrétan azzal van bajom, hogy nem tett ki hanem mustanában furán változik meg dolgokban amit nem értek, és nem ez a legfőbb bajom..ezis csak egy amit észre vettem, hogy megváltozott..lehet azért veszem így fel mert egy csomó ilyen van amiben megváltozott, talik, közeledés stb..ezért lehet túlreagálom mert van bennem félelem.
2011. júl. 23. 09:29
 33/38 anonim ***** válasza:
48%

aj istenem mért kell b-sztatni szegényt?:D

gondolom most nem a facebookon van a hangsúly hanem úgy általában hogy pl eddig minden képet kitett stb foglalkozott vele most meg hirtelen semmit se csinál..

2011. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
végre utolsó! Köszönöm! POntosan így! a facebook csak az egyik..lehet ezért veszem szívemre..am nem b@sztattom..nem szokásom..nincs is miért!
2011. júl. 23. 11:30
 35/38 anonim ***** válasza:
nem rád értettem hogy b-sztatod hanem a többiek téged..xd
2011. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
nem baj, attól te legább érted mire gondoltam:( xD
2011. júl. 23. 12:03
 37/38 anonim ***** válasza:
Na akkor én mit szóljak rólam a párom meg 1 db képet nem rakott ki de még a gyerekiről se.Nem ,hogy a nyaralásról! Szerintem ha fent az oldalán rólad kép akkor azért nem kéne ennyire erőltetni azta nyaralos képet ha akarja ugyis kirakja.
2011. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
nem is erőltettem, nem szokásom semmit ráerőszakolni és nem a képeken van a hangsúly hanem, hogy valahogy kezd minden más lenni..O_o
2011. júl. 23. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!