Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI A VÉLEMÉNYETEK CSAJOK? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI A VÉLEMÉNYETEK CSAJOK? Van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lány 16 éves,tetszik nekem,neten ismertük meg egymást és barátok lettünk.Neki van barátja,de írta hogy szívesen találkozna velem.Megbeszéltük,hogy elmegyek nála,és elmegyünk ki pizzázni.Mesélt rólam az anyjának,mondta hogy milyen rendes fiú vagyok,meg stb.Amikor náluk voltam pár szót váltott velem az anyja,és mondta a lánya hogy szimpatikus vagyok az anyjának.Nagyon jól elvoltunk,nevettünk,hülyéskedtünk,volt komolyság is,adtam neki egy puszit mert éreztem hogy most ez jól esne neki,csináltunk egy közös képet,amit fel is tett az internetre.Érdekes hogy a barátját meg sem említette előttem,de igaza minek is hozta volna fel,így volt jó..Amikor mentem el az anyukájának vettem egy nagy tábla csokit amiért kiengedte velem,és azt mondta hogy ne vicceljek,ugyan,bármikor mehetek.Én úgy érzem van esélyem a lánynál,hiába most barátja van,láttam hogy teljesen zavarban volt,sokat mosolygott rám,és alig mert a szemembe nézni.Szóval láttam rajta hogy örül nekem.Mondta is hogy egy kis gyomoridege volt.Ez volt a 2.találkozásunk,előtte csak igy összefutásból találkoztunk,boltban volt az anyjával,annyi volt hogy köszöntünk egymásnak,pár szót váltottunk,és annyi.
2011. júl. 23. 10:14
 1/8 anonim válasza:
ez nem kérdés ,ha a puszit megengedte akkor már szabad a pálya,L/17
2011. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

húúú...mindig is gyűlöltem az olyan lányokat akik úgy randizgatnak hogy barátjuk van...a világ egyik legundorítóbb dolga,ha nem a legundorítóbb-,-

am úgy tűnik hogy van esélyed,de ha van benned jólélek akkor valld be neki hogy tetszik neked,viszont ha poz. visszajelzést kapsz akkor kösd ki neki hogy csak akkor találkozgatsz vele,ha szakít a pasijával...

2011. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nos, a 2. rendes találkozás még nem teljesen árulkodik róla, hogy mi is alakul ki a dologból. Nem ártana megtudakolnod valahogy, hogy érez -e valamit a lány a barátja iránt, mert ha igen akkor nem túl szép dolog egy kapcsolatba belerongálni, az ilyet senki sem szereti. Egyenlőre legyen csak kizárólag baráti kapcsolat köztetek, ne ronts ajtóstól a házba, mert azzal csak mindent elrontasz. Nagyon fontos lenne tudni, hogy mit érez irántad a lány, mert ha csak részedről van így akkor egyoldalú és kár beleélned magad mert aztán ott a csalódás. Attól még, hogy kedves veled az anyukája nem jelent semmit, még ne bízd el túlságosan magad, először is valahogy tudd meg mi a lánynak a szándékai veled, és hogy szereti -e még a barátját aztán ha minden a te javadra alakul, akkor idővel elmondhatod neki mit érzel iránta. Mindenesetre az jó, ha ilyen kedves vagy az anyukájával, az pedig, hogy az anyukája is viszonozza ezt a kedvességet nagyon jó, mert azt jelenti, hogy abszolút nem ellenezné, hogy járjál a lányával. Jó benyomást keltesz vele, ha ilyen kedves vagy úgy anyukája szemében úgy a lány szemében. Mi sajnos nem tudhatjuk mi alakul ki belőle, de nem kizárt az sem, hogy lehet a lánynál esélyed. Ha nem érez már a barátja iránt semmit és irántad kezd érezni akkor lehet nála esélyed. Minden esetre ezt neked kell megtudnod. Én magam részéről sok sikert kívánok neked. Ha a lány már nem annyira vagy abszolút nem szereti a barátját, akkor hajrá, kérdezd meg, hogy lenne -e nála esélyed, de ne ajtóstól ronts a házba ezt ne feledd! Hagyj egy kis időt és csak aztán térj rá a lényegre.
2011. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A barátnője írta hogy nagyon szereti a barátját,most volt 2 hónapja hogy együtt vannak.Értelek igazad van,nem rontok neki ajtóstól,azzal mindent elrontanák.Azt írta nekem, hogy azt mondta az anyja hogy nagyon szimpatikus vagyok neki.Maradok a földön,nem élem magam bele semmibe,igaz az esély ott van,de ha tényleg érez irántam többet,akkor szakít a barátjával vagy tudtomra adja:)Én amit tehetek ha végig csak barátként viselkedem:)
2011. júl. 23. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de egy tipikus barát vagy számára. Ha barátként viselkedsz tovább, akkor még jobban elmélyíted a barátságot. Nem azt mondom, hogy autósthol rohanj a házba, de érzékeltesd vele, te többet akarsz.
2011. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.semmi baj,nem szomorítottál el,csak megírtad a véleményed.igazad van.
2011. júl. 23. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a barátja mellett randizik veled,akkor ha te leszel a barátja akkor is fog randizni másokkal.
2011. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi..ez a lány megint találkozni akar velem.kérdezte,hogy mikor megyek nála legközelebb?..meglep hisz barátja van.
2011. júl. 24. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!