Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 14 éves lánynál ott alhat a 16 éves barátja?

Figyelt kérdés

Még csak pár hete (egy-két hónapja) járnak, és a lány anyja konkrétan megengedte, hogy náluk aludjon.

Arról persze nincs hiteles infó, hogy más is történt-e alváson kívül, de aki tud a dologról, az úgy is rendelkezni fog bizonyos előítélettel.


Állítólag (minden relatív) a fiú nem tudott volna a közös program után hazamenni, ezért ajánlotta fel anyuka az ottalvást.


2011. ápr. 26. 14:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%

Külön szoba és kész.

28 vagyok, tehát a fiatalabb korosztályhoz tartozom, de akkor se értem ezt az ott alvósdit. Persze ahhoz, hogy lefeküdjenek egymással nem kell feltétlenül este, de nem helyeslem. 14-15 évesen a tanulásnak kellene, hogy éljenek. Ekkor kellene, hogy elkezdődjön a bulizós időszak. Ehelyett már az együtt alváson is sokan túl vannak.

2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
ha nem szexelnek akkor nem nagy baj
2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Mi a gond? Az én lányaimnál fiamnál is aludtak itt barátok. Nem az ágyukban, de a szobájukban a vendég ágyon.

Ha együtt voltak valahol, nem fogom a gyereket éjszaka hazaküldeni.

A gyerekeimben pedig mindíg megbíztam,hogy tudják mit csinálnak. (Most már egyetemisták)

2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
46%

Biztos, hogy aznap a kislány "elveszített" valamit...

Én nem engedtem volna meg... Úristen egy 14 éves lány még GYEREK! Általános iskolás, akinek még személyi igazolványa sincs!!!

Egy kisgyerek... De már tömik...

2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Nem engedném,14 évesen még nagyon korai.Az együttalvás is,igen.. nekem se engedik és tökéletesen megvagyok önmagamban.15 évesen.
2011. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
38%

jajj de butusok vagytok..

24 éves vagyok, én 15 évesen ott aludtam a barátomnál és 4 évig jártunk..:)

egyébként meg a 1 éves uncsimnak is van személyije:)

2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%

14 éves voltam, mikor először aludtam együtt az akkor 19 éves barátommal. Nem halt bele senki, sőt nem is feküdtem le vele, csak egyszerűen jó érzés volt (és azóta is az) valaki olyan mellett elaludni, és másnap őt először meglátni, akit szeretek.

Jóval később feküdtem le vele először, és az sem este volt...

Bennem megbíztak a szüleim. Ezen múlik minden.

16Ł

2011. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen nem engedném meg a lányomnak 14 évesen, hogy nála aludjon a pasija, főleg ha még csak hetek óta ismerik egymást. Ha meg tényleg nincs rá más lehetőség, mert a fiú nem tud hazamenni, akkor szigorúan külön szoba.

Nem véletlenül tart ott a legtöbb tizenéves, ahol...

2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%
Aztán az ilyen szülők csodálkoznak, hogy a "kislányuk" teherbe esett..Jöhet a abortusz és a többi. Persze nem feltétlenül történik meg ez első esetre de egy ennyi idős GYEREKET nem szabad ennyire "messzire" elengedni.Akiknek ezt megengedik, később már semmit sem lehet nekik megtiltani...
2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
36%

14:26-os vagyok még

másfél hónapja voltunk együtt, mikor átengedtek hozzá aludni, és a következő hétvégén ő jöhetett hozzám

2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!