Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon most mi járhat a fejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mi járhat a fejében, mit szeretne?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete egy 2 éves kapcsolatomnak lett vége mert kitudódott egy korábbi "ügyem" amikor megcsókolt egy lány ! Próbáltam helyrehozni a dolgot , megbeszélni vele de akkor azt mondta hogy már nem szerelmes belém ! Nehezen de elfogadtam a döntést és vártam ! Azóta eltelt 2 hét , törölt msnről , majd visszavett ! Egy blogba burkoltan leírta hogy hiányzom neki , 2x taliztunk reggel iskola előtt de nem tudom hogy barátként szeretne velem lenni vagy újra szeretné kezdeni ! Én nagyon szeretem és bármit megtennék azért , hogy minden olyan legyen mint régen ! Mit tegyek ? Várjak még vagy mi a helyes megoldás ?

(22/F)


2009. ápr. 4. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván még most is szeret. DE!! Vannak olyan emberek, akik nem képesek osztozni a barátjukon másokkal, és ha bármi történik, azt teljes bizalomtöréssel élik meg. Valószínűleg a barátnőd is ilyen, és a bizalma irántad teljesen eltűnt. Igazából itt nem is az a kérdés, hogy összejöjjetek-e újra vagy sem, hanem hogy mi lenne utána. Ha nem tudna újra megbízni benned, akkor az a kapcsolat biztosan zátonyra futna. Szerintem próbáld meg újra ÉS minden személyes dolgodba (smsek, msnezés, e-mailek, levelek) engedj neki betekintést.
2009. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként találkozásnál teljesen normálisan elbeszélgetünk az "aktuális" dolgokról !
2009. ápr. 4. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy visszavett, arra vár, hogy teperj és küzdj azért, hogy visszaszerezhesd. Mert szeret és hiányzol neki. Mutasd ki mennyire szereted, ő csak erre vár :) Ilyenek a lányok :)

20/L

2009. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenbe betekintést engednék neki , és nekem többet ér egy kapcsolat mint az iwiw meg myvip és társai...ha ez zavarja akkor törlöm a profilomat ! Régen szóba került hogy ideköltözik...de akkor nem lett belőle semmi ! Tepernék de most elég sokat megy ő is erre-arra , talán azért hogy elfelejtsen ! Bár multkor azért amikor elköszöntem tőle , megölelt....apró jelek....de nekem minden pozitiv
2009. ápr. 4. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, lehet, hogy sokáig fog tartani, de ha ténylg szereted akkor ne add fel. Szerintem kíváncsi arra, meddig tart ez a hév nálad..
2009. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán igaz ! Próbáltam elhivni biliárdozni , azt irta smsbe hogy majd megbeszéljük , de sajnos nem lett belőle semmi ! Csak nehogy azt higgye hogy elfelejtem...mert tulzottan se akarom keresni de azért hanyagolni sem tudom !
2009. ápr. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!