Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? ( Kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Olvassátok el kérlek!

Már nagykorú vagyok, 20/L. Még a szüleimmel élek. 2éve élek nemi életet, ugyanazzal a fiúval akit nagyon szeretek. De most terhes lettem. Anyám egy alkoholista, apum már kezd megbolondulni melette, de nem akarja elhagyni, mert félt engem. Elmondtam neki,hogy mi a helyzet, de megfenyegetett,hogy megől ha nem megyek abortuszra. És most kezdett el papolni nekem,hogy miért nem vigyáztunk meg minden. Igaza van, de ne itéljetek el ezért, anyám soha, de soha nem beszélt velem ilyenekről, mikor 10 éves koromba megjött a menstruációm, kicsi voltam, nem tudtam mi az, megkérdeztem kétségbeesve,hogy anya ez mi s annyit mondott"most megfogsz halni(közben nevetett)" tisztán elmékszem- a szomszéd nénihez szaladtam át aki nagyon szeretett kiskorom óta és ő mondta el mi van velem, de ő már elköltözött és most nincs kihez forduljak, és a védekezésről sem mondott semmit. Amit a 7.ben biológiából, meg amit a nettről olvastam annyit tudok a nemi betegségekről meg az ilyen dolgokról. A babát megszeretnénk tartani a párommal, már a kezem is megakarja kérni, de ő is nagyon fél anyámtól, félt,hogy nehogy valamit tegyen velem. Segitsetek, kérlek. Kétségbe vagyok esve.


2011. júl. 23. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szakítsatok meg minden kapcsolatot vele és költözzetek el
2011. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az első válaszolóval értek egyet!
2011. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és édesapámmal akkor mit kezdjek. ő is költözzön el?, anyám akármilyen én sajnálom, és lehet ha elis költöznénk utánunk jönne és zaklatna.
2011. júl. 23. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem másokra kell gondolni hanem arra hogy gyereket vársz, és ha állandóan ideges vagy meg zaklatott meg minden akkor azzal a pocaklakónak is ártasz. A barátoddal költözzetek össze, minél messzebb a szüleidtől. Az apád meg már felnőtt ember, ha menni akar megy ő is, ha nem akkor nem.
2011. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek olyan házba aminek van ilyen "vendégház" félesége ott apád majd ellakik, anyádat meg hagyd ott a francba igya el a belét ha meg utánatok meg valahogy jelentsétek fel akkor elviszik valami jó helyre!
2011. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te költözz a barátodhoz, apád felnőtt ember, nem szorul a gondoskodásodra, anyádhoz majd mentőt hívsz, ha utánad jönne.
2011. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

édesapáddal is beszélgess erről és anyukádnak nem kell tudnia, hova költöztök

apuddal meg tudod tartani a kapcsolatot, megbeszéltek találkozót, ha nem akar veletek menni

és valóban a kicsi legyen most a legfontosabb

2011. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szenvedtél már eleget anyuddal.Most saját magadat és a picit helyezd előre.Ha módotokban áll menjetek el a pároddal,apud is veletek mehet,ha szeretnétek.És ha sajnálod az anyudat elmehetsz őt meglátogatni,de nem kell feltétlenül tudnia hol laksz.Remélem sikerül jól döntened!
2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 évesen anyádra kened hogy nem tudtad hogyan lesz a gyerek?? ne is haragudj de ha dugni tudsz akkor ezt is tudhatnád....
2011. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az nagyon szép hogy meg akarjátok tartani és tényleg sajnállak ezmiatt de nézd meg azt is, hogy az anyagi helyzetetek engedi-e hogy gyereketek legyen. (tanulsz még? A pasid mit dolgozik? vagy tanul? keres eleget, hogy elláson?) <-ezek fontos kérdések, fontosabbak mint édesanyád, tőle hamar meg tudtok szabadulni, ha elköltöztök. De azért ne szülj, hogy utánna a gyerek nélkülözzön mind anyagilag mind család terén. Én a helyedbe ilyen bizonytalan környezetbe biztos nem szülnék, de igyekeznék, hogy 1-2-3-4év mulva, vagy mielöbb már meglegyenek a feltételek a gyerkőcnek.

19/f

2011. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!