Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megyek 9-be es meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek 9-be es meg nem volt baratom. Felek, hogy sokat fognak emiatt cikizni az uj suliban. Nagyon ciki hogy meg nem volt baratom? 14/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mond azt hogy volt, meg hogy milyen jókat szoktál kefélni, szopni, meg ilyenek. engem is mindig ezzel szopattak, aztán egyszer elmeséltem hogy van csajom, akit dugok, azóta senki nem szól egy szót sem :D
2011. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmi kozuk hozza, ez maganugy, kulturalt ember nem faggat ilyenrol masokat... Huzz egy falat ezek szerint, szabj hatarokat, hoyg mirol beszelsz es mirol nem! :)
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, és ha emiatt beszólnak, ne foglalkozz vele, mert csak az idióták szólnak be ezért.
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mé lenne ciki???
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jo azert megsem szeretnek hazudni,mert aztan kiderulne es egy hazugnak konyvelnenek el.. :)de azert kossz
2011. júl. 23. 19:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, amikor gimibe mentem. Nem kellett hazudnom, igazából senki sem firtatta a dolgot. De ha megmondod, akkor sem hiszem, hogy piszkálnának emiatt. És NEM CIKI! :)
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Járunk? :D

F/13

(msn címet kérek :D :D)

2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
lEGYÜNK BARÁTOK ELŐZŐ VOLTAM
2011. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. :)De lenne par osztalytars,aki mindent tud rolam es azok elmondanak,szoval nem huzhatok falat..:(
2011. júl. 23. 19:14
 10/20 anonim ***** válasza:

mit kell hazudni ? mond azt hogy nemvolt, magyarázd meg,hogy miért is szia... Most indulok 11-be , nemvolt még barátnöm ( pedig lehetett volna ) aki beszolt,vagy nemfigyeltem rá, vagy elmondtam hogy miért nemakartam még eddig azokkal összejönni.


ha ezek után is szivatnak,akkor azok az emberek nem neked valok,egyszeruen nem a barátaid.

a lényeg hogy ne hazudj,miért lenne szégyen hogy 14évesen még nemvolt barátod?


majd 10 év mulva,mikor sikeres ember leszel az életben,akkor majd ezek a nagyszájuak sirhatnak,hogy 14évesen miért nem inkább tanultak volna a napi szopás helyett..

PEACE!


17/F

2011. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!