Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti milyen esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetekben vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. már arra is azok vagytok ha a barátotok kedveli más csajok képeiet facebook-on, vagy csak akkor ha mondjuk kettesben találkozik valamelyik ismerős csajjal? Vagy mi az számotokra ami már nagyon zavarna?
2011. júl. 25. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha likeol egy-egy képet, ami tényleg jól sikerült az illetőről, az még elmegy, ha kettesben találkozik egy ismerős csajjal, annak már vannak eléggé komoly határai...
2011. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :) És ezeken kívül mik azok a dolgok amik még nagyon féltékennyé tudnak tenni?
2011. júl. 25. 08:26
 3/7 anonim válasza:

Az, ha sokat (esetleg többet mint velem) beszélget egy lánnyal, és vele osztja meg a problémáit, és nem velem.

Vagy ha a mi kapcsolatunkkal kapcsolatos titkotat megosztja másokkal.

14L :)

2011. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első: Velem pont egy lány képének a lájkolása miatt veszett össze legutóbb a barátnőm, abszolút nem értem.

Kérdésre válasz: Enyém mindenre féltékeny. Ha MSNen/FB-n beszélgetek 1 lánnyal, már arra is.

2011. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem vagyok féltékeny arra, ha beszélget más lányokkal, csak az zavar h a legjobb barátnőmmel találkozgat néha meg néha többet beszélget vele, na erre már féltékeny vagyok...


15/L

2011. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenre :D csak viccelek...amúgy ez bizalom kérdés...az én pasim (több,mint 1,5éves kapcsolat) mindig is a megbízhatatlanságára adott tanúbizonyságot...és nem csak az ígéretekre meg a késésekre értem...hanem sokminden másra is,köztük csaj-témában is.Szóval én sokmindenre féltékenykedek,de ha nem adta volna meg az okot,akkor nem így lenne.A többi voltpasim megbízható volt,egyiküknél sem féltékenykedtem!Szóval ha ő egy csaj képét like-olná,az nem zavarna,kivéve ha azon a képen a csaj pl pucsítana,mesztelenkedne,stb.Ha kettesben találkozna egy csajjal,akkor agyonverném :D ...szintén csak poén volt.Arra nem tudnék féltékeny lenni,mert a megbízhatatlanságával együtt jár a titkolódzás és a hazudozás sajna :(
2011. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:

nekem semmi. ha megcsalna, megtudnám úgyis akkor sem biztos, hogy elválnék, mert ahhoz azért sok minden köt össze minket, de visszaadnám az tuti :D


olyanról meg én még nem hallottam, hogy valakit azért nem csal meg a férje vagy a barátja, mert féltékenykedik. sőt, az ilyet szokták először megcsalni, meg elhagyni, mert az idegeire megy a pasijának.

2011. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!