Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki megcsalta a feleségét, míg ő terhes volt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy miért. (Próbálom megérteni a férjemet.)
2011. júl. 25. 10:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem lesz hasznos válasz..De apa egyik munkatársa megcsalta a feleségét mikor terhes volt.

Ez a legaljasabb dolog, amit egy férfi tehet miközben terhes a felesége megcsalja. Undorító!

Nem értem miért nem lehet megvárni. Én az ilyet nem nevezném még jóindulattal sem férfinak:).

2011. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.De engem most tényleg a másik oldal érdekelne nagyon és hogy miért.Bár szerintem nem nagyon lesz olyan, aki felvállalja.Ha mégis, írhat priviben is.Tényleg meg akarom érteni.
2011. júl. 25. 10:38
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs értelmes, elfogadható magyarázat.
2011. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne erre a válasz.
2011. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

32/f

régen elgondolkodtam erről a kérdésről.

a következőre jutottam.

a pasi mint biológiai lény szüksége van a szex-re.úgy érzi hogy a terhesség bizonyos szakaszában nem ajánlott és pl több esetben(gátmetszés)utánna sem javasolt.vagy nem vonzó neki a nagy pocis szex..természetesen vannak módszerek hogy csillapítsa vágyait a leendő apuci

mogyinrúgod:-)

orálisan elégíted ki..

kézzel oldjátok meg.

önmegtartóztatás


okok:

nem vonzó neki a terhes nő

nem kíván:-(

amúgysem hűséges típus



én speciel félistenként imádnám a drágámat ,szanaszét lenne simogatva a pocija,és tudom hogy ő megtenne mindent azért hogy amíg nem ajánlott a gyömöszölés megoldaná hogy elégítse ki alantas vágyaimat.

2011. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Azért mert az utolsó hónapokban amikor már nem lehet a feleségével, és érzi a vágyat rá, akkor muszáj csillapítania valahogy... nagyon sok "apa" csinálta/csinálja ezt...
2011. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ekőre leszögezem: nem tennék ilyet, és nem is mentség, de a megértésben talán segíthet:


A terhesség alatt a nőknek ugye nehéz az élete, nagy a pocak, sokat kell pisilni, rosszul alszanak. A fickó fáradtan hazamegy, és a megszokott gyengéd partner helyett egy problémás teremtés várja, akivel szexelni sem lehet. Ekkor, ha kellően önző a gondolkodása, akkor szépen megmagyarázza magának, hogy őt becsülik meg otthon, szär az élete, sehol sincs megértés/megnyugvás, ettől elgyengül és enged a csábításnak. Ezzel kapcsolatban elősegítő tényező, ha a menyecske valóban problémásabb kategória (nehezen viseli, ettől követelőző lesz, akkor sem kívánja a szexet, mikor még lehetne, stb).

Hangsúlyozom, ez szerintem nem mentség arra, hogy cserben hagyja azt az embert, aki közös gyermekük megszületésébe fektetett érdemi munka 95%-át, valamint ez ezzel járó nyomorúságok 100% végzi/viseli, pusztán egy szerintem reális gondolatmenetet írtam le, hátha segít megérteni a dolgok menetét.

2011. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, nekem most nincs senkim, terhes feleségem végképp nem. Éppen ezért csak a magam elképzelése szerint tudok neked felelni.Sok férfinak, így nekem is, a szex egy nagyon jó és borzasztóan nehezen elérhető dolog. Őszintén szólva teljesen elegem van már abból, hogy egy abszolút kiszolgáltatott helyzetben vagyok és mindig mások, azaz a lányok, nők jóindulatától és pillanatnyi szeszélyétől függ, kapok-e szexet.A szex igenis nagyon fontos dolog és sokkal jobban befolyásolja az ember lelkiállapotát, mint azt sokan (akiknek soha nem kellett nélkülözniük) gondolnák.

Amikor egy nő terhes lesz, majd amikor friss anya, akkor nagyon-nagyon hosszú időre második ember lesz a férje. A nők mindig azzal jönnek, hogy fontos, hogy egy nő nőnek érezze magát a férfi mellett. Na és fordítva? A férfi akár éveklig sem lehet igazi férfi, sok ilyen esetről hallottam már.Frusztrált lesz, elmegy az önbizalma és így tovább. Aki azzal jönne, hogy verje ki magának, az hülye! A szex nemcsak arról szól, hogy kiürítjük a testváladékot, hanem arról is, hogy átölelünk valakit, érezzük a teste melegségét, egyszóval megkapunk valamit, amit nem lehet szavakkal kifejezni. Ha egy nő azt hiszi, hogy egy férfi ilyen ösztöneit csak úgy ki lehet kapcsolni, akkor nagyon téved. Attól még ő szereti a feleségét, szereti a gyerekét, nem válik gazemberré, hogy megteszi.A másik dolog, hogy ha nem teszi meg, akkor mi történik? Szándékosan árt magának, de igazából nem nyer semmit.

A másik oldalt is nézzük meg: előfordul, hogy egy férfinál akadnak egészségügyi problémák. Rengeteg nő megcsalja ilyenkor a párját, de még a halálos ágyán sem vallaná be. Váltig tagad, utána idejön ítélkezni. Ennyit róluk.

Egyszóval Kérdező, közel sem olyan alávaló és gonosz dolog ez saját meglátásom szerint.Ha egy férfi időnként megteszi és utána otthon mintaférj és remek apa lesz, akkor már megérte. Nem pedig egy depressziós, lelki roncs figura, akinek a rossz kisugárzása megmérgezi az egész családját.

2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért sem fogok én gyereket szülni..


Az ember több, mint ösztönlény. Ha kedves utolsó, te nem tudod kikapcsolni azt amit amúgy lehetne kontrollálni akkor nem vagy több, mint puszta ösztön lény. És ez szomorú.

Ha valakit szeretek akkor az összes bajával együtt szeretem, amit 9 hónapig elszenved. De biztos én vagyok rosszul programozva, meg mondhatjátok azt, hogy nő vagyok nem lehet megérteni amit egy férfi "megszenved" ennyi idő alatt. Ha van őszinte szerelem/szeretet a másik iránt, és tisztelem is a másikat akkor nem csalom meg akármilyen nehéz is. Meg ki lehet nyitni a pici kis szádat, és elmondani a feleségnek, hogy mellőzve van és ez rosszul esik neki. Általában meg szokták érteni ezt. Csak beszélgetni kéne néha egy kicsit..

2011. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%

11.12

Amit most elmondtam, azt jelen pillanatban gondolom.Amikor majd odakerülök, akkor majd kiderül,mi történik. Nem érdekel mások véleménye, elég cudar életem lenne, ha mindig annak akarnék megfelelni. Itt a GYK-n a válaszolók jó része egy rózsaszín álomvilágban él.

A felszín alatt pedig történik nagyon sok olyan cselekmény, amiről senki nem beszél szívesen.

Én legalább őszinte vagyok.Ha a képmutató, álszent emberek 24 órán belül meghalnának, igencsak lecsökkenne a Föld lakossága.

Ami a beszélgetést illeti, sok nővel egyszerűen nem lehet beszélni ilyenekről, mert csakis neki lehet igaza. Ha azt mondja, hogy most mehet a szex, akkor lehet, ha azt mondja, hogy most nem, akkor nem. Én pedig alkalmazkodhatok hozzá egész életemben és abszolút semmi magbecsülést nem kapok érte.

2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!