Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek milyen csajok jönnek be? Belső tulajdonságra gondolok, de akár lehet külső is!

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

belső: -ne kapjak már minden hétvégén fejmosást hogy bulizni megyek azért mert őt nemengedik.

-nelegyen betegesen féltékeny hogy még a saját barátnőjét is kicsinálná ha találkozunk 1 buliba

-szeressen mint állat

- és persze legyen aranyos és kedves :)


Külső meg szimplán jól nézzen ki.

belsőből az utolsó 2 megvan bnőmbe az első kettő sajnos nincs, és bármennyire szeretem ez lassan tönkreteszi a kapcsolatunkat.


18/F

2011. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- legyen nyitott

- legyen mély a gondolkodása

- legyen hobbija, élményei legalább gyermekkorából (tánc, színjátszó, zene, sport, nem érdekel, valami)

- legyen akarata, ne azt szeresse, amit én (pontosabban ne azért, mert én azt szeretem), lehessen vitázni

- ne legyen hisztis

- legyen önkritikája (ne önbizalomhiánya)

2011. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy egy nőben számomra 3 dolognak kell meglennie: 1. Legyen igényes a külsejére (nem kell, h bombanő legyen, de legyen ápolt, és foglyon meg benne valami), 2. Lehessen vele jókat beszélgetni (azaz legyen meg a magához való esze, és lehetőleg normálisan lehessen vele kommunikálni), 3. Legyen jó az ágyban (nem kell, hogy egy lepedőakrobata legyen, de legyen meg köztünk a harmónia a szexben). Belső tulajdonságokat nézve számomra fontos, h a lány kedves legyen, megértő, hűséges, őszinte + tűrje el a perverz vicceim is (sajna ez ritka :S). Amúgy kifejezetten bejön ha egy lány alapesetben félénk, de az ágyban egy igazi vadmacska. :P Külsőre egyébként nekem a teltkarcsú nők jönnek be. Remélem elégedett vagy a válaszommal. 18/F
2011. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen kedves, megértő, szerethető(mármint sokat lehessen ölelgetni, puszilgatni), okos, és 'kiszolgálható" mármint ha van valami olyan hagyja hogy megcsinálja a pasija! Külsőleg E kosár a legszebb szerintem alkatra valami ilyesmi [link] csak kicsit húsosabb a combján és a fenekén!
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!