Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonozzam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozzam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek bejövök, nekem is bejön... msn-en és személyesen is rengeteget bókol. Ilyenkor mit mondjak neki hogy valamivel én is viszonozzam...?
2011. júl. 25. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, igen.

Vagy hívd el találkozóra, úgy sokkal de jobb.

2011. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszönd meg neki, más szerintem nem fontos. ;)
2011. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
köszönd meg legyél kedves sokat mosolyogj és legyél aranyos ;)
2011. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mwg szoktam köszönni.. de kezdem azt érezni h vmit nekem is mondanom kéne.. pl: h jó a pólód/cipőd, vagy valami ilyesmi... vagy én ne "bókolgassak"?
2011. júl. 25. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Bókolgass, ha úgy érzed, de csak őszintén! ;)
2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem sz*pd le :D
2011. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős vagy és mennyi a tapasztalatod, de szerintem ha te is "bókolgatsz" néha elég furcsán veheti ki magát. Ha tetszik neked mondd meg neki mert nagyon sok fiú nem mer lépni. Hívd el sétálni vagy akárhova és meglátod nem bánod meg. Veszíteni semmit sem veszíthetsz! :)
2011. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valami rajta dicsérd meg nyugodtan (persze nem kell mindent felsorolni és túlzásba vinni).

A dicséret az, ami nem kerül semmibe és mégis jó napot szerez az ember számára.

2011. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!