Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Mi a franc lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mi a franc lehet ez?

Figyelt kérdés

találkoztam a barátommal és elmentünk vásárolni.elözö találkozásunkon neki vásároltunk.most nekem.ki akartam kérni a véleményét, azért hivtam el.azt mondta (persze viccesen), hogy akkor tudná a legjobban megállapitani, hogy jol áll-e a bugyi (mert azt néztünk), ha felprobálnám.elötte nála voltunk és ''jol éreztük magunkat'' (remélem mindenki, aki olvassa érti, mire célzok).aztán még aznap este, beszéltünk az interneten, és küldött egy levelet, amiben leirja, hogy szakitani szeretne velem.és ezen állitolag 2 hetet gondolkozott...

2hétig azon rágta magát, szakitson-e vagy sem és még volt pofája, csokolgatni szenvedélyesen, pettingelni, meg hasonlok.

mi lehetett ez?ez mi a fiuknál, hogy semmi jelét nem mutatják annak, hogy baj van a kapcsoltanukkal és inkább még rá is játszanak, mintha a mindenük lennénk.

a tapasztaltabb fiuk is válaszolhatnának.csak tudni szeretném mi lehet ez, mert ennek a volt barátomnak a válasza, mindig csak az hogy ''nem tudom''.


2011. júl. 25. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt :))))

persze én már láttam a barátomon, hogy valami baja van de attól függetlenül volt minden amit akart.

aztán msnen benyögte hogy hát inkább egyedül szeretne lenni.


na mindegy. idióta az összes. ezek után már tényleg nem tudok mást mondani..

2011. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megint az h neten szakítani, jobb is hogy nem vagy vele!
2011. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt (szerencsére csak egy...) volt barátom, aki ezt csinálta.

Táborba mentem, ő pedig ugyanakkor vidékre a nagyszüleihez.

Előtte lévő napokat együtt töltöttük, minden szép és jó volt, mikor indultam haza, búcsúzáskor ölelgetett, puszilgatott, mondta, hogy hiányozni fogok neki és szeret.

Így váltunk el, mikor "feltett" a buszomra.

Aztán elmentem a táborba, hívtam, hogy mi a helyzet, de éreztem a hangján, hogy van valami baj.

Faggattam, persze a válasz az volt, hogy "semmi baj nincs".

Aztán csak én kerestem, majd később fel sem vette a telefonját.

Mikor végre elértem és nekiszögeztem, hogy ne szórakozzon és mondja már el mi van, benyögte, hogy ha hazamegyek beszélnünk kell, meg hogy már nem az igazi a dolog.

Én meg WTF???

Rajta sem lehetett egyáltalán látni semmit.

Még pár hónapra rá összejöttünk újra, akkor már számomra sem volt annyira jó a dolog, meg voltak egyéb "bonyolító tényezők" (de ebbe nem mennék bele), viszont ez segített lezárni magamban a dolgot végleg.

Azóta kibékültünk (haverok vagyunk), és ő is beismerte, hogy éretlen egy komoly kapcsolatra.

Persze ezt eljátszotta utánam mással is, úgyhogy ő ilyen.

Túlléptem rajta, viszont azóta is kissé "paranoiás" vagyok.

Félek, hogy megint megtörténik, hogy boldog vagyok, azt hiszem, minden rendben van és hirtelen beközlik, hogy "pá".

Persze tudom, hogy ez butaság, mert neki tényleg ilyen a jelleme, de akkor is...

A barátom persze néha hallgathatja a "kifakadásaimat", mikor rámjön, már ezerszer megígértettem vele, hogy mindenképpen szóljon, ha egyszer is megfordul a fejében, hogy valami gond van a kapcsolatunkkal stb., de szerencsére megérti, hogy ezért lettem ilyen és jól viseli (persze ne úgy képzeljétek, hogy mindig ezzel nyúzom, azért nem olyan vészes :) ).

Szóval vannak ilyen emberek, akik egyszerűen nem tudják kezelni a kapcsolataikat, de attól még nem mindenki ilyen (sőt, szerencsére legtöbben azért nem ilyenek).

L/24

2011. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de ezt a netes szakitást minek alkalmazzák?tényleg félnek attol h elsirjuk magunkat, amikor fél méterre ällva a szemünk be mondják azt h szakitsunk, mert bla bla?

nem, nem értem öket.annyi szépet mondanak és aztán meg hirtelen egyik pillanatrol a másikra azt mondják, hogy szakitsunk.ráadásul neten.

2011. júl. 25. 17:20
 5/7 A kérdező kommentje:

de ezt a netes szakitást minek alkalmazzák?tényleg félnek attol h elsirjuk magunkat, amikor fél méterre ällva a szemünk be mondják azt h szakitsunk, mert bla bla?

nem, nem értem öket.annyi szépet mondanak és aztán meg hirtelen egyik pillanatrol a másikra azt mondják, hogy szakitsunk.ráadásul neten.ezt miért igy csinálják?

2011. júl. 25. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom mit értesz azalatt hogy "jól éreztétek magatokat"

Utoljára még kellettél neki arra, eléggé kihasznált, sajnállak :( Elég bunkóság ez egy fiútól...Sőt nem egytől, mindtől.

2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De sok feminista van itt :D De amúgy tényleg köcsögség volt tőle! Előző válaszolóknak mondanám nem minden fiú ilyen...
2011. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!