Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés

Ha van csajom az a baj, és folyton azon gondolkozok, hogy mikor és kivel kéne megcsalni...

Ha meg nincs, akkor mindig azon fantáziálok, dejó is lenne egy lány, aki tényleg szerelmes belém, és akinek fontos vagyok.

Most megvan ez utóbbi, és úgyérzem már most mintha meg lennék fojtva...:S

Úgy érzem nem vagyok érett egy tartós kapcsolatra.

Nem tudom, egyszerűen ha van az a baj, ha nincs akkor meg az. eddig csak pár hetes kalandjaim voltak, (összejöttünk szeretkeztünk párat, majd hol egyikünk, hol másikunk vetett véget a kapcsolatnak) , tehát nem hagytunk egymásban mély nyomokat.

Mostani csajom meg halálosan belém van esve, én meg úgyérzem nem vagyok még érett egy tartósabb kapcsolatra....hiába vagyok 20 éves, akkor se...

egy hónapja vagyunk együtt, de máris az agyamra megy néha. Dobni meg nemszeretném ,mert sztem azt hiszi szeretem, nem akarom lelkileg összetörni szegényt, ígyis nehezen viselte át az utóbbi időszakot a családjával, nem akarnák még énis rátenni egy lapáttal.

(mondjuk ki azonban nem érzem jól magam vele, afféle kötelező programnak élem meg a randijainkat, nem felüdülésnek ,hogy végre láthatom)

Nem tudom mit tegyek:S

20/F


2011. jan. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.
2011. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én őrülnék neki,ha valakivel lenne párkapcsolatom(ha tudsz a kérdésemre tippet adni akkor létszi:)

a cím:A suliból tetszik nekem egy lány,de nem tudom mit tegyek(bővebben lent)

valami ilyesmi:D

2011. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld a nőket, idióta.
2011. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Önbizalomhiányos vagy, ennyi. Amit leírtál kb. az, hogy önigazolást nyersz és magabiztosságot, hogyha valaki rajong érted és akkor azonnal elkezdesz mások után nézelődni, aki pedig rajong érted az nem lesz elég jó.


Azért mondom a hiányt, mert ha elhagynak, akkor meg csak vágyakozol, de nincs semmi, magyarul neked úgy kell valami érzelmi dopping, de pont emiatt tartod nyűgnek a mostani barátnődet is, mert megkaptad, amit akarsz, nincs hiányod és szerintem most is nézelődsz néha új csajok után.


Az a legnagyobb bajod, hogy ketrecoroszlán vagy, nem vadászol, csak az amúgy is elkapható húsra veted rá magad. Akkor majd nem lesz így, ha találkozol az első nővel, akiért küzdened is kell.

2011. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod egy szerelem nem addig tart amíg megvan a fellángolás,megszereztükj,du.gunk egyett és mivel már uncsi meg nem kell már meghódítani,akkor lépjünk le.

Egy kapcsolat arról szól,hoyg közösen élitek meg a szép és kevésbé szép pillanataitokat,segítetek egymásnak mindenben,jól érzitek együtt magatokat stb.

Én 3éve vagyok a párommal.Együtt lakunk és ebből kifoylólag rengeteget vagyunk együtt.

Azért jó vele,mert egyrészt olyan mintha haverok lennénk,sokat hülyülünk,nevetünk,jól érezzük magunkat,másrészt meg azért ott a szex és a vonzalom,így mégjobb mint egy barátság.

Megcsalhatnám,mert már nem érzem a"pillangókat a gyomromban"mint rég,már nem izgulok,hogy mit vegyek fel,fogok -e tetszeni neki stb(Persze,szeretem ha tetszem neki,de tudom,hogy már az enyém)

Hiányzik kicsit a flört,meg hogy tesztelgessem bejövök-e még a pasiknak,vonzónak talál-e más is stb.

De ez mind hülyeség,mert megtaláltam benne mindent ami csak kell számomra és egy hülye ösztön miatt nem fogom eldobni azt az embert aki a legfontosabb számomra.

Egyszer mindenkit meg fogsz unni,megunod majd a következő csajt és az azutánit is.De ha útközbe nem csak szerelmet érzel majd,hanem tiszteled mint embert,akkor rájössz miről szól ez az egész.

Szerintem mond meg a lánynak amíg nem késő,szakíts vele,mert ha nem szereted semmi értelme,örökre nem mehet így.

Csajozgass,de szólj előtte,hogy nem akarsz komoly dolgot és ha az egyikkel mégis egymásra hangolódtok akkor lehet próbálkozni.

21/L

2011. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ritka egy f*sz vagy hallod. Miért mindig arra végysz amire nem kéne? Ha van valakid meg akarod csalni, ha nincs, akkor meg akarsz valakit, hogy aztán megcsalhasd? :D Inkább örülj, hogy valaki még szeret és megbízik benned, mert ha így folytatod ez nem sokáig lesz így.
2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, és ezt értem, hogy ez miért van, mindig az kéne ami már már elérhetetlen számomra.

A lécet is feljebb raktam már nemegyszer a csajozás terén, most is szép barátnőm van, rajong értem, és nagyon komolyan is gondolja a dolgot.

Én pedig csak "úgy" vagyok vele, találkozgatunk, fizetek ezt azt neki, csókolózunk de eddig ennyi, és nekem kicsit fura, hogy ennyire érzelmes.

2011. jan. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!