Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszottak velem? Miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszottak velem? Miért? FONTOS! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyés a helyzet a következő:. szerettem egy fiút,aki csak a barátom volt, de mikor ivott pl.buliban,akkor az ölébe ültetett,ölelgetett,puszilgatott meg ilyenek. vele így nem lett semmi,aztán jött valaki más,akivel a baráti szintig jutottunk,találkoztunk és utána "eltűnt" nem volt többet msn-en,egyszer írtam neki,hogy mi újság,de nem válaszolt(pedig látom ,hogy facebookon elérhető chaten). és akkor a harmadik: vele is haverok vagyunk, legutóbbi buliba ő is eljátszotta azt,amit az első fiú, mondjuk nem hiszem,hogy az alkohol miatt(csak 3 sört ivott 4 óra alatt)

szóval szerintetek:

-miért nem ír azóta a 2.fiú?

-a 3.is csak játszott velem? vagy józanul fél kimutatni,hogy tetszem neki?


2011. júl. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szépen ismerkedsz mit ne mondjak, valószínűleg a pia=hülyülésszintű bár nem tudom hány éves emberekről beszélsz
2011. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem így ismerkedem. őket pl.egy kiránduláson ismertem meg... 18-20 évesek egyébként
2011. júl. 25. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

na igen, kortól függ:)

voltam én is ilyen, egyik nap tetszett a kiszemelt, másik nap már nem. és én is jártam így, egyik nap még nagyban udvarolnak, a másikon meg már nem lehet elérni. ez van, majd lesz jobb is:)

23N

2011. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,hogy válaszoltál!remélem is,hogy lesz jobb :)
2011. júl. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!