Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masszőr szeretnék lenni. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőr szeretnék lenni. A barátnőm nem akarja, hogy az legyek, mert nem akarja, hogy fogdossak más lányokat. Úgy van az, ahogy ő mondja?

Figyelt kérdés
Hiába magyaráztam neki el, hogy nem fogdosni akarom a lányokat, hanem maszírozni, de nem csak a lányokat, hanem a fiúkat is egyaránt. Azt mondja, hogy a masszázs és a fogdosás között nincs különbség... Szerintetek jogos a haragja? Jogosan mondja azt, hogyha masszőr leszek, lehet, hogy elhagy?
2011. júl. 25. 21:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%
Őszintén szólva én megértem a barátnődet. Én féltékeny típus vagyok, valószínűleg ő is az és ezért nem szeretné, hogy más lányokat maszírozz.
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
120-130 ezer a fizetés, és halálra dolgozod magad, eléggé fárasztó ezt csinálni. Biztos akarod?
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd hozzáállása nevetséges. Különben sok nő nem szívesen masszíroztat férfiakkal, mert szégyellősek, úgyhogy annyira nem is kéne paráznia. Mondjuk én meg nő vagyok, és szívesebben masszíroztatok férfi masszőrrel, mert nagyobb és erősebb kezük van általában.

Méghogy fogdosás, ugyan már... nevetséges.

2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%
Áhh..jogos,persze..
2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Itt Sopronban eléggé sok az osztrák turista, sokan jönnek át ausztriából, és sokat fizetnek, itt jóval többet lehetne keresni, mint 110-120 ezer..
2011. júl. 25. 21:27
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Én sem örülnék,ha a barátom masször lenne.Pedig nagyon tehetséges hozzá.Egyszer ő is mondta,és én is féltékeny voltam még a gondolatára is.Aztán azt mondtam,oké,én meg erotik masszázst fogok tanulni,mivel nem vagyok egy masször felépítésű.Na ez már neki sem tetszett.De szerintem ez a beteges gondolkodás.Bízni kell a másikban.De van aki senkibe sem tud,és féltékeny is mindenkire.Szóval,szerintem,ha nagyon szereted,ne menj masszörnek.:)
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Hát ezt nagyon nehéz elfogadni, egy férfi ugye először szemmel szeret, vagyis megkínája a nőt (ebben az esetben ugye pucér a csaj), nem tehet róla ilyen az agya. Hiába mondod, hogy nem... azért nem tudjuk elhinni, mert ha megláttok egy nőt akkor lemerevedtek, kikapcsol az agyatok. Ha ezt a barátnőd nem tudja elfogani, akkor ebből mindig vita lesz, majd szakítás.
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Nyugtasd meg, hogy főleg idős, nyugdíjas mamikat fogsz masszírozni, hidd el, átlagban tényleg így van. Van egy masszőr ismerősöm (egy srác), ő is ezt támasztja alá.
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%

Én is megértem, engem is zavarna.

Fordítsd meg a helyzetet. Neked hogy tetszene?

2011. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Hátha fogdosnád őket, nem lenne sok kuncsaftod, vagy mégis?
2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!