Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masszőr szeretnék lenni. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőr szeretnék lenni. A barátnőm nem akarja, hogy az legyek, mert nem akarja, hogy fogdossak más lányokat. Úgy van az, ahogy ő mondja?

Figyelt kérdés
Hiába magyaráztam neki el, hogy nem fogdosni akarom a lányokat, hanem maszírozni, de nem csak a lányokat, hanem a fiúkat is egyaránt. Azt mondja, hogy a masszázs és a fogdosás között nincs különbség... Szerintetek jogos a haragja? Jogosan mondja azt, hogyha masszőr leszek, lehet, hogy elhagy?
2011. júl. 25. 21:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd elég balga, pláne, h korlátozni akar. beszűkült, primitív gondolkodásmódja van. engem pl. abszolút nem zavarna, ha a barátom masszőr lenne, ha tudom, h szereti a szakmáját, és tehetséges benne.


bocs, de ennyi erővel az orvosok nagy részének nem lenne felesége, mert ők is látnak elég pucér embert.


valósítsd meg az álmodat, a masszőrség jó biznisz :)

2011. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

én biztos nem hagynám, hogy valaki más döntse el helyettem hogy mit dolgozhatok és mit nem. barátkozzon meg vele vagy pápá...


22/F

2011. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltunk wellness hétvégén és masszázs is volt az árban. Egy csinos lány volt a masszőr, hihetetlenül jól masszírozott. Utánam következett a férjem.

Visszamentem érte, amikor nagyjából végeztek, ő eléggé bamba fejjel jött ki. Kérdeztem milyen volt, ő zavartan mondta, hogy jó.

Mögötte a masszőr nagyon mosolygott, majd mondta, hogy valahol az a munkájuk elismerése, ha annyira sikerül ellazítani a kuncsaftot, hogy elalszik.

Mint kiderült, az volt a nagy mosoly oka, hogy jó 5 percig rázogatta, ébresztgette, mire a férjem magához tért, neki meg ez kínos volt (horkolt is :)))

2011. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
5:49 EZ ROHADT JÓ XDDDDDDDD
2011. júl. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Beszéljétek meg a barátnőddel, hogy miért nem bízik meg benned, nyilvánvaló, hogy ezért nem akarja. Ha én meg tudnék bízni valakiben, én még motiválnám is, hogy csinálja. Az a legjobb érzés, ha a párod melletted áll és támogatja azt amit szeretsz. Mint ahogy az előttem válaszolók, én is csak annyit tudok mondani, hogy ha ez az álmod, a vágyad, akkor csináld! (kivéve, hogy néha bekattan ilyesmi az ember agyába) Az én barátom is néha ezzel viccelődik, de hát én tudom is hogy miért.. Lehet találgatni, mert hogy ez nem az ő álma az tuti:D

Visszatérve a lányokra, vannak akik tényleg csak azért járnak masszőrhöz, mert egy rohadt jó pasi csinálja. Én akkor sem tenném. Orvosoknál meg már durvákat is hallottam, hogy pl nőgyógyásznál még a nő mellét is megnézni/megtapogatja, mikor ez tök felesleges.

Ha valóban ez minden vágyad, akkor csináld, ne hagyd elveszni!!!

2011. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) már rendbe jött minden:)
2011. júl. 26. 10:15
 27/31 anonim ***** válasza:
én bízom a páromban, de nekem sem esne jól. viszont úgy gondolom, ha már most sem bízik benned, mi lesz később. szerintem a bizalom az egyik legfontosabb alapköve egy kapcsolatnak, ezt látom öcsémék házasságán is. ne akarjon korlátozni, én úgy gondolom, nincs joga hozzá. csináld, amihez kedved van:)
2011. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Legközelebb meg nem enged le a boltba mert ott nők is lehetnek,és akkor perzse sír a szájuk az ilyeneknek ha elhagyják őket.
2011. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:) már rendbe jött minden:)


és??

2011. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
39%
Csak azt nem értem, hogy ha tényleg olyan ártatlan dolog ez, akkor miért kell kihangsúlyozni, hogy öregek járnak, csak kevés csinibaba. Akkor nem mindegy ki jár?
2015. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!