Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz barátnőm. Mit szóltok ehez? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben már többször is felmerült bennem a kérdés hogy lesz-e valaha barátnőm...18 éves vagyok, és még soha nem volt...tudom, h 1 nyomoréknak néztek, el is tudom fogadni, mert ez elég nevetséges hogy egy 18 éves srácnak még 1x sem volt bnője...

Sokszor gondolkozok erröl, és csak elképzelni tudom hogy milyen szép és jó lenne ha lenne egy bnőm, akit szerethetek, akivel sétálhatok, moziba mehetek, partyk, stb stb... akivel megoszthatom az érzelmeim...viszont egyre kissebb a reményem, és mindig arra jutok ki hogy nem lesz ilyen soha :/...Amúgy sokkal, sokkal távolabb vagyok barátilag a lányoktol mint a haverjaimtol...nincs téma se velük, és kb minden lány ismerőssel olzan viszonyban vagyok hogy "szia - szia"...egyszerűen nem tudom nagyobbra vinni...Szerintetek?? Ha lenne is bnőm, nem tudom, ha magamra nézek egy lány szemszögböl, mi is lenne az amiért én egy lánynak bejönnék...nincs reményem egyáltalán :/ és egyébként nem vagyok csúnya...

u.i: 18 vagyok


2011. júl. 26. 04:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit szólok hozzá?

semmit

kevesebbet gondolkodj azon, hogy még nem volt barátnőd

legyél kezdeményezőbb

valamiről mindig lehet beszélni

ha van némi humorézéked, akkor az megkönnyíti a dolgot.

2011. júl. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vree ***** válasza:

Keress rá közgazdaságtanból a kereslet-kínálatnál a "szűkösség" fogalmára, és rájössz hogy hogyan működnek a társas kapcsolatok, és miért érzi ennyi ember nyominak magát ;)


Egyébként ha ez vigasztal, minden héten ír ide hasonlót egy magányos gyerek.


Mindenesetre azzal nem fogsz csajt fogni ha már fel is adtad, ilyen hozzáállással akár a hídról is leugorhatsz. Ha nem vagy csúnya, akkor miért panaszkodsz? Nyilvánvaló, hogy a csaj kell neked hálás legyen hogy megszólítod. Nehogy már ő mondja meg hogy mi legyen. Ha te eldöntötted, hogy megadod neki a lehetőséget hogy járjon veled, akkor menj és beszéld rá.

2011. júl. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vagy csúnya, akkor lesz bnőd. Ha mégse lesz, akkor csúnya vagy.
2011. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mutass egy képet léci priviben

ha ojan átlagos vagy akkor se kellessz a csajoknak jókipünek kell lenni és csak kicsit izmos mert a nagyon izmos pasiktól undorodik majdnem mindenki

2011. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért nincs mert keveset alszol!

mért írogatsz kérdést 04:55 kor?

Na komolyan kommunikálni kell tudni megérteni az apró jeleket nézz utána metakommunikáció. A lányokkal a szexről párkapcsolatról lehet jól beszélgetni ez egy közös téma. Ha mosojog rád az már fél siker, de azért a kezét egyből ne kérd meg, és ha arrol kezd beszélni hogy pl. a barátja egy szemét meg minden fiu segfej na akkor is akar valamit és az nem vigasztalás. Hameg 5 év mulva is szűz leszel menj el egy kur*ához.

2011. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem teszel semmit, csak sanyargatod magad miatt, akkor biztos, hogy nem lesz.. ha barátnőt akarsz, őt meg kell hódítani, hogy szeressen.. pasiból vagy, próbálkozz! lehet, hogy eleinte nem lesz sikered, de ebbe is bele lehet jönni.. ne akarj túl jó csajt megszerezni, egy átlagos csajnál, akivel jól elvagytok, sokkal több esélyed van.. előbb légy magabiztos, hidd el, hogy igen is lesz barátnőd, ha foglalkozol a dologgal! ha merész vagy, menj el fodrászhoz, és mondd a fodrásznak, hogy csajozós frizurát akarsz, ami jól áll neked.. aztán vegyél fel rendes ruhát, pl ing,(kékes, fekete, világos) jó póló, farmer.. aztán vmi kellemes parfüm sem árt, de abból csak 1-2 fújás a nyakadra és elég.. kezdeményezz beszélgetést a csajokkal.. a barátnőddel is rengeteget kell majd beszélgetni, ezt nem lehet elkerülni, odamész szia, mizu? mondja hogy semmi, megkérdezi hogy veled? ne mondd hogy semmi, mondd el pár szóval, mit csináltál aznap, aztán dícsérd meg pl a haját, vagy a felsőjét, hogy jól áll neki.. aztán kérdezz még pár napot, próbálj vicces lenni.. ha nincs téma, akkor menj vissza a haverokhoz, kérdezd, meg jön-e ő is.. mert gáz a kínos csönd.. ne félj, hajrá! :)
2011. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 20 voltam, amikor először csókolóztam meg barátom lett. én is úgy éreztem, hogy el vagyok késve, utólag látom csak, hogy jobb is, hogy így alakult. szerintem ismerkedj pár lánnyal neten (mondjuk csak beszélgetés szintjén), akkor kicsit megnő az önbizalmad, és élőben is könnyebben meg gördülékenyebben fog menni, tapasztalatból írom ;) hajrá! 23/L
2011. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hozzáállásod miatt nem lesz soha barátnőd. Te akarod megmondani a nőnek, hogy mit lásson benned? Akkor már régen elveszett az ügy. Ha azt sugallod, hogy "ne nézz rám, szerencsétlen nyomi vagyok, nem tudok megszólalni se...", akkor persze, hogy ezt a programot hajtod végre. Hagyd, hogy a nő döntse el, mit is lát benned. Így esélyt se adsz magadnak, már előre eldöntöd, hogy a nő nem fog rád nézni, aztán meg persze nem is foglalkozik veled. Túl sokat görcsölsz ilyeneken, azért nem tudsz megszólalni. Kicsit több önbizalomra lenne szükséged, és hogy megtanulj a nőkkel kommunikálni. Állítólag ők is emberből vannak, legalábbis egy részük.
2011. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A PUA úgy ahogy van, baromság. Csak a külsődön múlik a sikered a lányoknál. Aki kipróbálta, és becsajozott, az se amiatt, hanem mert egyáltalán elkezdett csajozni.
2011. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! És ahogy egyesek mondják, igen..pontosan az önbizalombol hiányzik...teszek érte...köszi még 1x mindenkinek!!
2011. júl. 29. 04:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!