Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok az 5 év körkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az 5 év körkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon tetszik nekem egy 18 éves fiú, de nem igazán merek kezdeményezni, mert én 5 évvel idősebb vagyok, és attól tartok, hogy ő nem venné jó néven. Meg nem igazán mutat érdeklődést felém. Szoktunk néha beszélgetni, de az elég felszínes, nincs barátság kialakulva.

Valaki valami jó tanáccsal el tudna látni, hogy hogyan deríthetném ki, hogy tetszek-e neki, de úgy, hogy ne legyen kínos a dolog?


2011. júl. 26. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok :) és szerintem először legyetek barátok :) közeli barátok :)
2011. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt
2011. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok barátkozni, de olyan, mintha kicsit elzárkózna attól, hogy barátkozzon velem...
2011. júl. 26. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sok,felejtsük már el azt az ósdi felfogást,hogy egy lány,nő nem lehet idősebb a fiúnál,férfinál.
2011. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom is hasonló korkülönbség volt - lehet csak 4 év, de hasonló korban - és a tetejébe férje, gyereke volt a hölgynek. Teljesen jól működött ...
2011. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne kezgeményezz ha elzárkózik minek égetnéd magad?
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem sok
2011. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tök cuki, nem sok :D Beszéld meg vele, mutasd meg h "érettebb vagy" :D Le fogod taglózni.
2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem szerintem nem sok az 5 év kor különbség,ha ő nem annyira érdeklődik irántad akkor Te jobban kezdeményezz vele:) mutasd ki az érzelmeidet ne nagyon,csak egy kicsit és legyetek "közeli" barátok:) Sok sikert!:).
2011. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!