Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy a körkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a körkülönbség? Én 17 leszek a barátnőm meg 14 éves tudom h 3 év az nem sok csak azt érzem h ő még fiatal de én sem akarok mindent elsietni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mindketten óvodások vagytok.
2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem mi is így vagyunk..(:
2011. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutna 17 évesen hogy 14 éves csajjal járjak!
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 realMesos válasza:
Mostmég sok. Késöbb simán belefér
2011. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vadidegenek véleménye érdekel/arra adsz. Ha te jól érzed magad vele, akkor kit érdekel hány évesek vagytok? Ha viszont, ahogyan le is írtad, fiatalnak érzed magadhoz, akkor csak azért maradnál vele, mert itt azt mondják, hogy nem gáz? Gondolkozzál már... a szerelmet és a boldog együttlétet nem a korotok határozza meg... Semmi keresni valód tovább mellette, ha nem tartod elég érettnek.
2011. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én pasim is 20 évees..en meg 15 :) és már 1 éve egyutt vagyunk :) szoval...:) de hát en érettebb fajta vagyok...:)
2011. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj haggyad már azt a hülyeséget hogy élrettebb fajta vagy!

Minden 15 éves ezt gondolja!2 hét múlva meg írod a kérdésed hogy mit csinlj mert otthagyott az első dugás után!

2011. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt még kicsit soknak tűnik, de idővel észre sem fogjátok venni :)
2011. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lillus:3 válasza:

A barátom 17 én 14 és észre sem vehető mert érettebb típus vagyok.

Szerintem ez attól függ mennyire érett a barátnőd,agyilag és testileg is.

2013. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!