Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következőleg mondatokról, vajon tényleg erez valamit riantam, vagy megint csak illúzió? ( lent )

Figyelt kérdés

- na szóval van egy lány ismerősöm akivel ujabban nagyon sokat beszélek és ilyeneket mond :


" de amiket mondtam mind igazak

nagyon aranyos vagy, kedves es jokepu pasas vagy"

" annyi jo tulajdonsagod van "

" olyan ugyes vagy "

" nagyon jók a képeid "

" azt lattam, szep szemeid vannak "

" nem is vettem eszre h igy el telt az idő "

" megbizok benned "

" meg kuldjel vmi kepet magadról

facebookon alig van képed"



- ebből ti mire gondolnátok ?



nos nagyon sokat beszéltünk neten élőben még nem volt lehetőségünk találkozni de mikor mondta :

- élőben biztosan nem kedvelnél ennyire

( pár napja megbeszéltünk néhány talit )

- én meg rá lehet , hogy még jobban kedvelnélek mint most

erre valami ilyen választ kaptam , hogy nem szeretné , hogy bele szeressek mert van barátja és ő ugy gondolta , hogy barátto legyünk csak


( de azt még tudni kell , hogy nem valami jo a kapcsolata a barátjával az utóbbi időben , és " szabadulni akarna tőle " egy régebbi beszélgetésben mondta )


- nos ezek után, engem nagyon tönkre vágott , hogy csak barát akar lenni , mert MEG VOLTAM GYŐZŐDVE HOGY TÖBBET IS AKAR MINT BARÁTSÁG

- en majd le estem a székről , mert elkezdtem reszketni , és potyogtak a könnyeim alig tudtam írni

( tudni kell , hogy még nem volt barátnőm és soha nem voltam , olyan talin ahol ne lett volna kijelenve , hogy CSAK BARÁÁÁTOOOK és ezzel a lánnyal rengeteget beszélgettünk és egy kedves szerény nagyon intelingens lány épp olyan amire vágytam mindig )


- rá kérdeztem , hogy azért van-e még együtt barátjával mert szereti ? vagy csak megszokásból ?

erre egy "nem tudom .... aszthiszem biztos szeretem meg" lett a válasz


a későbbiekben a csaj borult ki mert félt , hogy valami bajom lett meg sírt is elmondása szerint mert elmondtam neki , hogy reszketem is ( összevissza mellényomtam a gombokat néha...a reszketés miatt)


abban maradtunk , hogy megbeszéljük élőben ...


22F a lány 23


2011. júl. 27. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
riantam = irántam
2011. júl. 27. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom miért írogatott neked olyanokat, amiket felsoroltál ha van barátja, de nem akarja otthagyni..szórakozásból?

szerintem keress egy normális lányt !

18/L

2011. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem... ne sírj ne reszkess.. légy erős szedd össze magad és szerezd meg magadnak ;)
2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hath megszereznem en ha tudnam ..csak sajnos most eleg tavol vagyunk egyamstol .... ahhoz hogy az osz elott talalkozzunk kelene munkat talajon ebben a varosban

o mar vegzet en meg csak 3ad eves vagyok ( most nyari gyakorlaton vagyok es en sem ebbol a varosbol vagyok )

2011. júl. 27. 10:45
 5/5 A kérdező kommentje:

mit szolnatok ha megprobalnek verset irni ?

vagy ez hulyeseg ? egyebkent eleg romantikus fele o is:)

( muszakisok vagyunk:P )

2011. júl. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!