Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti bele pisiltek zuhanyzás közben a kádba? Te is? (Csak őszintén! )

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 27. 11:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
én ha zuhanyzom a zuhanyzóba pisilek nem a kádba
2011. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kádba pisilni, lol, arra való a wc.
2011. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam,van amikor akkor jön rám a wc-zhetnék amikor zuhanyzom,akkor aztán majd behugyozok.-Habár én utána vmi tusfürdőt nyomok a kád aljára és szétkenem a lábammal majd leveretem(vízzel):D
2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szoktam. Nálunk a kád nem alkalmas már ülőfürdőre, csak "zuhanytálcaként" funkcionál.

Ha ülve is használnánk, más lenne a helyzet.


Egyébként mi van akkor amikor menzesz van? Akkor még a vérem is oda kerül, nemcsak a pisi...

2011. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez a videó... Én lány vagyok. Bemegyek a fürdőbe, bedobom a szennyesbe a ruhámat, ahogy esik úgy puffan, megnyitom a csapot, igen, belepisilek, mert a víz úgyis leviszi. tusfürdő, borotválás, sampon... A hajammal én is szoktam játszani, hogy kakastaréjt csinálok belőle, igen, a tükörbe hülye képet vágok, és igen, a bepárásodott ablakra, tükörre szoktam rajzolni... A törölközőt csak felakasztom, ha leesik ottmarad, magam után feltörlök néha... és felöltözök...


18/l

2011. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
én is szoktam:P
2011. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, bele szoktam, leviszi a víz.

Amúgy jobb ha tudod, hogy a vizelet steril, a levegőn kezd el bomlani a baktériumok hatására.

2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Igen de wc-ben és itt is fröcsköl apró szemekben a fősodron kívül szana-szét és a vissza verődés is 50-70 micro cseppekben szál (ezért van a "berlini szokás" - pasi ott és a szokás szerint ülve pisil a wc-n).

[link]

Ez mondjuk túlzás. Nem csaj a pasi.

2011. júl. 28. 07:00
 19/23 A kérdező kommentje:

50-70 micro*


50-70cmre micro

2011. júl. 28. 07:00
 20/23 anonim ***** válasza:
az egy dolog h ha wc-be hugyozok, akk szétfröcsköl mindent. és lehet h ugyan ez igaz a zuhanyzóra/kádra is. DE mivel én meleg vízben szoktam zuhanyozni, így lényegében "fertőtleníti" azt. leviszi a g*cibe a lefolyón és kész...
2011. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!