Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szakítottatok/elváltatok, pedig még szerettétek? Hogyan tudtátok végigcsinálni és nem meggondolni magatokat?

Figyelt kérdés
Olyasmiket tett, amiket nem lehet bocsájtani, nem lenne értelme már együtt maradni. Ez az első igazán komoly kapcsolatom (2év) és nagyon nehéz nekem elszakadni, az hogy tudom, elég lenne egy telefonhívás és visszakaphatnám. Annyival egyszerűbb lenne úgy csinálni, mintha nem tett volna semmi rosszat, szemet hunyni, de tudom hogy ezzel magammal szúrnék ki hosszútávon. Már többször is szakítottam vele, de mindig visszatáncoltam. Hogyan tudnám rávenni magam, hogy csináljam végig? Valami tanács, tapasztalat?
2011. júl. 27. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden eset mas. Csak te tudhatod, hogy ez a kapcsolat milyen, mi a gond vele, tudsz-e azokkal a dolgokkal egyutt elni vagy sem. Nekem anyosom volt ugy, hogy elvalt aposomtol (ennek mar kb. 25 eve) es azota sem talalt magahoz jobban illot es rajott, hogy mit szalasztott el, mivel rajott, hogy mas emberek a volt ferje kozelebe sem ernek. Nagyon banja, hogy a problemak megoldasa helyett kimenekult a kapcsolatbol. Persze biztos, hogy sok pelda-ellenpelda van mindenre. Nem lehet univerzalis tanacsot adni.
2011. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben (bár a helyzet hasonlósága kimerül abban, hogy szerettem Őt amikor szakítottam Vele) de muszáj volt végigcsinálni. Próbáld meg az első időkben 99%-osan lefoglalni magad, hogy ne legyenek olyan üres óráid, amikor rágódhatnál rajta. Találkozz barátnőkkel, ismerősökkel, menj el akár egy wellness hétvégére velük, kalandparkba, vásárolni, stb. stb. A lényeg, hogy mindig csinálj valamit. Egy idő után könnyebb lesz. Aztán még könnyebb és végül csak az emlék marad, nem az érzelmek. Aztán ki tudja, időközben találkozhatsz a nagy Ő-vel is :)
2011. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te azzal a gondolattal játszol, hogy a könnyebb utat választod, és megelégszel a jóval a legjobb helyett. Holott magad is látod, hogy amit jónak hiszel, nem is annyira megfelelő, ám egyszerű, és a megszokás nagy úr. Elhiszem, hogy szereted, és hogy nagyon fáj, ez így van rendjén, érző emberek vagyunk. És az ember nem szereti a változásokat, még ha érzi, hogy az jobbat hozna az életébe. Te is gondolom nagyon ragaszkodó vagy, de hangsúlyozom, nincs ezzel semmi baj. Az idő fog téged igazolni, hogy helyesen döntöttél. És most bármilyen hihetetlen, fog még téged szerelmesen ölelni egy férfi, aki nem ő lesz. Engedd el, búcsúzz el tőle a saját "rituáléid" szerint. Tapasztalat, hogy ha (már ha lehet így fogalmazni) jó hangulatban zárjátok le együtt az ajtókat, és nem hagysz magad után sz@rt, könnyebb neked is, nem téped magad.
2011. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
szimplán kapcsolatfüggő vagy, gondolkodj el ezen.
2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az vagyok, de jelen esetben én Vele szeretnék lenni, nem bármilyen kapcsolatban. A szerelem nem múlik el attól, mert ő megbántott.
2011. júl. 27. 16:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Nehéz nem felhívni, főleg hogy mint mondtam tapasztalatom sem nagyon van ebben. Pár napnál tovább még nem bírtam, de nem akarok megint kibékülni, tudom, hogy nem kéne, de annyira szeretem.
2011. júl. 27. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahányszor fel akarod hívni, gondolj arra, hogy miért szakítottatok, mi az a mivel megbántott. ÉS gondolj bele, hogy ha megint összejönnétek, újra megtenné. Akkor megint előlről akarod kezdeni a szenvedést?
2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 B.angel ***** válasza:
100%

Az utolsónak nagyon is igaza van. Pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok. Ma kénytelen voltam találkozni vele, vissza kellett adni nekem valamit. És persze könyörgött.. és annyira könnyű elhinni, megbocsájtani, amikor ott áll előtted és sír, könyörög, hogy fogadd vissza. De az eszeddel tudod, hogy nem változna semmi. Pl. az én volt párom is ezt csinálta egy hónappal ezelőtt megbeszéltük nincs több hazugség, erre megint megtette úgy, hogy tudta mi lesz a következménye! Ennek ellenére mondja azt, hogy nem érti miért szakítottam most vele és hogy nem hiszem el, hogy most azt mondja szeret. Nem értem mi értelme azt mondania, hogy szeret, ha hazudik.

A lényeg, hogy igen ebbe a helyzetbe vagyok. Az idő igazolni fog téged, hogy jól döntöttél, ezt jól írta az egyik válaszoló, de nagyon nehéz ezt így látni. Hogy majd lesz más, aki jobban szeret, és nem fog hazudozni. Ne hívd fel!!! Ne írj neki! Ne hagyd, hogy ő hívjon! Nem szabad engedned neki, mert akkor ez az egész újra és újra meg fog történni, nem véletlenül szakítottatok már többször.

2011. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek nagyon rámférnek, remélem írtok még :)
2011. júl. 27. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben elfelejted, ha csak a rossz tulajdonságaira gondolsz, próbálj visszaemlékeszni, h. mit éreztél akkor amikor átvert vagy vmi rosszat csinált.Aztán idővel elfelejted az arcát és minden mást.Járj sportolni, az is segít, iratkozz be tánctanfolyamra, nézz olyan vígjátékokat amiben nincsenek szerelmes párok.
2011. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!