Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rendjén van így, ti egyetér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendjén van így, ti egyetértetek a barátommal?

Figyelt kérdés
16 éves pesti csaj vagyok aki imád bulizni de van egy fél éves kapcsolatom.. és elég sok hülyeséget csináltam már ( de nem csaltam meg még soha) és a barátom azt mondta ha elmegyek megint bulizni szakít.. tudom hogy nagyon szeret és én is őt, de ez így rendjén van ?
2011. júl. 27. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el bulizni akkor majd megpuhul!
2011. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
25%
ja! vidd el buliba! ha rajtad tartja a szemét akkor biztos nyugodtabb lesz, ráadásul ő is jól fogja érezni magát:)
2011. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

igen rendjén van...

nem akar olyan party ribanc akarom mondani part bu.zi lenni mint te.

2011. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
16 évesen hova bulizol annyit? Oké lehet néha kitombolni magad, szórakozni.. de valószínűleg erősen túlzásba viszed, ha szakítani akar veled barátod, mert meg csináltál ezt meg azt... gratulálok.
2011. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én az 'elég sok hülyeség' után elbeszélgettem volna veled és ha nem tapasztaltam volna változást, akkor kidobtalak volna. Vegyél vissza kicsit, nem kell egyel több rbanc.
2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az hogy ő téged ismer mi meg nem. Ezt beszéljétek meg ti ketten.
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem járok el sokat.. csak neki soknak tűnik mert ő nem jár már!! annyi volt a hülyeség h sokat ittam és odajött hozzám a csávo és nemküldtem el csak 1 perc után.. meg egy csaj leakart smárolni.. de semmi közöm nemvolt hozzá:).. és ha jött velem bulizni akkor meg ő nem érezte jól magát.. és most nem merek beszélni erről vele.. mert félek h kidob..
2011. júl. 27. 21:50
 8/24 anonim ***** válasza:

aztán meg majd csodálkozik ha 40 évesen depresziós leszel, vagy drogon élsz, mert jájöttél hogy elpazaroltad a fiatalságod olyasmire, amit idősen is megtehetsz majd..

csakhogy a jobb bulikba akkor már kinéznek..


tedd azt amit TE akarsz, ha zsarol, akkor meg mással is fog majd, így akar uralkodni rajtad..

szerintem mondd meg neki, ha még egyszer fenyeget, te hagyod el, vagy csak anyit, hogy te ilyen vagy, és ha nem szeret úgy ahogy vagy, akkor keressen olyat akit majd szeretni tud...

2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. júl. 27. 21:56
 10/24 napietus ***** válasza:

ne hagyd magad zsarolni. ha ilyet mond, mondd meg nyugodtan, hogy nem kell azt kivárni, indulhat akár most azonnal is. vegyen már vissza...


nem mintha helyeselném, hogy 16 évesen ilyeneket csinálsz, de nehogy már ő mondja meg, mi a frankó. az a szüleid dolga lett volna.

2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!