Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal több mint 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszyke90 kérdése:

Barátommal több mint 2 és fél éve vagyunk 1üt és kiderült h közösségi oldalakon egy ideje más nőkkel beszélget. Mikor megtudtam kivertem a balhét aztán 1 hét kibékültünk megbeszéltük h új lappal kezd mind a kettőn. De miért nem működik?

Figyelt kérdés
hamar kiakad akármit kérdezek de ő azt mondja h nagyon szeret! Érdekelne a véleményetek mit is csináljak?
2011. okt. 27. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak beszélget addig nincs semmi baj. Te is beszélgetsz gondolom más férfiakkal. Ha mással nem, az apáddal.
2011. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a választ te magad is tudod. Lapát!
2011. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
egy ideje más nőkkel beszélget? ez probléma? ha az aktuális lány, akivel együtt vagyok, ilyenben korlátozni akarna, kiröhögném :D
2011. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Örülj neki, hogy egyáltalán visszavett egy ilyen balhé után.

Az előttem szólóval egyetértek, bár én cipő nélkül raknám ki azt, aki ilyenből balhét akar csinálni.

2011. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hol vagyok úriiisteeeen????
2011. okt. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Párom is ezt csinálja, de ő még szédíti is, flörtölget a lányokkal, meg is mutatja az üzeneteket, szóltam már neki, hogy vegyen vissza. Válasza: Hűséget fogadott, nem vakságot, meg némaságot.

Nem tudsz vele mit csinálni, beletőrődsz. Kezdj el te is beszélgetni srácokkal.

Amíg csak beszélgetnek, meg hülyítik egymást addig nincs probléma.

2011. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez bizony főbenjáró bűn, lefejezés jár érte!
2011. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Attól h veled van még más nők barátsága is érdekes lehet.

Ekkora féltékenységben amúgy sem lehet élni!

Mindez akkor lesz veszélyes ha te egy prűd csaj vagy ő meg talál egy izgalmas helyes tüzes ribit, amilyenre minden fiú vágyik, ugyanis ha romantikusra fordul a dolog, akkor a te langyos vized esélytelen lesz!

2011. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
35%

örülj, hogy nem hagyott ott a nevetséges cirkuszolásod miatt. csodálod, hogy kiakadt? én is kiakadnék, ha egy zsarnok hisztérikát kéne nap mint nap elviselnem :S



29/n

2011. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Mit csinálj? Marhahúslevest töltött káposztával...
2011. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!