Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy év után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy év után még mindig nem fogja meg a kezemet az utcán, vagy koncerten a barátnőm. Túlparázom, dedós dolog?

Figyelt kérdés
Ha én megfogom, akkor nem veszi el, de ha elengedem valamiért, magától soha nem fogja meg újra az enyémet. Különben nem nyilvános helyen minden oké, olyankor szereti, ha megfogjuk egymás kezét, nem prűd, a szex is rendben van.
2011. júl. 28. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi amikor nem voltunk együtt is fogtunk egymás kezét..de vannak olyan emberek akiik ezt nem szeretik..lehet ,hogy ő is ide tartozik. Beszéld meg vele..de én furcsállom :(
2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten csápolni kell,utcán pedig átkarolni a derekát...:)
2011. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem dedós dolog, de vannak emberek, akik nem szeretnek kézen fogva sétálni az utcán. Nekem a volt barátom volt ilyen, sajnos soha nem fogta meg az utcán a kezem.


Beszéld meg a lánnyal, hátha változtat rajta a kedvedért.

2011. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dottorre ***** válasza:
100%
Szerintem egyatalán nem dedós dolog. A nagyszüleim (Isten nyugosztalja őket) 50év házasság után is csak kézenfogva közlekedtek mindenhova. Én is szeretem megfogni a párom kezét mindig, amikor lehet. Ez az összetartozás, és a kölcsönös szerelem jele nálam.
2011. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 3 év után sem szereti ha fogom a kezét. De bezzeg ha sötét van az utcán és valahol egy kutya ugat, akkor kapaszkodik belém. :)


Ettől még lehet nyugis és szép a kapcsolatotok.

2011. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szio! Ne aggodj azon, h baratnod nem fogja meg a kezed,szerintem azt szereti,h te kezdemenyezd. En is ilyen vagyok azt szeretem, ha parom fogja meg a kezem. En igy szeretem es imadok kezenfogva setalni vele. Mi mar 2.5 eve egyutt is lakunk.
2011. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Koncerten én se fogom mindig a barátom kezét, ha tetszik a zene, akkor nem bújok össze vele, hanem bulizok (akkor is, ha ő csak áll egy helyben :P ), nincs ebből sértődés. Egyébként mindig fogjuk egymás kezét, vagy átkaroljuk egymást, nekünk ez fontos, és természetes is. De ha már egy éve együtt vagytok, és szexeltek is, talán vagytok olyan közel egymáshoz, hogy megkérdezhesd a barátnődet erről...
2011. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem szégyell?
2011. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En sem fogom meg soha a pasim kezet nyilvanos helyen. Nem szegyellem, jo pasi. Es nagyon szeretem. Ha o megfogja a kezem nem veszem el. Jol esik. Egyszeruen csak ilyen tipus vagyok. Talan picit attol parazok ha kicsit nedves lesz a tenyerem hatha ot zavarna:D Szerintem csak ilyesmi tipus a baratnod is:) Nem jelent ez semmi kulonoset.
2011. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Eleinte nem merte megfogni a barátom a kezem. Ő arra fogta, hogy volt barátnője soha nem fogta meg neki se, ezért nem tartotta fontosnak. Meg hát akkor még lányon se volt túl.. De szépen lassan kialakult, elmondtam neki hogy nekem fontos, mert így olyan mintha szégyellne. Ma már ott tartunk hogy el se akarja engedni a kezem. :)
2011. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!