Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy (rock) koncerten mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (rock) koncerten mennyi esély van arra, hogy esetleg tartós kapcsolatra tegyen szert az ember, akár baráti, akár komolyabb kapcsolat terén?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Mi számít tartósnak?
2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi mint egy diszkóba... Rock koncerten is van hülye drogos alkoholista, meg tök normális ember is...
2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
bocs tudom hogy nem ide tartozik de itt hogy lehet privit írni?:D
2010. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak annak tudsz aki engedi.
2010. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
oké kössz
2010. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött:):) Baráti és szerelmi kapcsolat is egyben!
2010. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
50% vagy sikerül vagy nem.
2010. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is rockot hallgatok, Kárpátián meg az a baj, hogy általában beállunk előre és így nem igazán van terem nézelődni :D pedig biztos lenne pár jó néni :)
2010. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
50%-ot alapból megadom, mert ha megegyezik a zenei ízlésetek az már rossz nem lehet és szintén úgy gondolom, hogy ilyen helyeken is több a normális ember mint az elzűlött fazon...
2010. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!