Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Négy és fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy és fél éve vagyunk együtt de nem tudom szerelem még?

Figyelt kérdés
négy és fél éve vagyok együtt a barátommal. de saját magam sem értem. ha egy nap nem hallom a hangját máris úgy érzem egyedül vagyok. Ha több mint két napja nem látom akkor feszült leszek.. és csak akkor nyugszom meg ha beszéltem vele ha láttam ha átölelhettem. Mikor reggel kinyitom a szemem az első gondolatom ő. Ha összeveszünk napokig nem eszem és csak sírok.. mert hiányzik és nélküle elveszettnek érzem magam. De ugyanakkor ha társaságban vagyok és van egy jóképű pasi .. akkor mintha nem is létezne a barátom :/ most mi ez akkor.. szeretem én még őt ? miért van ilyen kesze kusza érzésem ? egyénként ő is tudja ezeket.. nem szeretem átverni és elmondtam neki szemtől szembe hogy hogy érzek és hogy viszonyulok hozzá..
2011. júl. 28. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem mindig az, hogy gyökér módjára viselekdsz, és rózsaszín felhők vannak meg geyéb baromságok. Lehetsz szerelmes, kinek mit jelent ez a szó. Az ellen meg nem tudsz mit tenni, hogy sok jó pasi van még. Az viszont túlzás volt szerintem egy kicsit, amit írtál, hogy ha látsz egy ilyet, törlöd a barátod a fejedből.
2011. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem túlzás. így van... teljesen kifordulok magamból.. és úgy flörtölök ismerkedek mintha szingli lennék...
2011. júl. 28. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes tisztázni az érzésied, hogy mi miért van, akkor senki sem tud segíteni. És ha úgy ismerkedsz, mintha szingli lennél, mit teszel? Meddig jutsz el és miért?
2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha bejövök egy pasinak és ő is nekem akkor azt mondom mikor megkérdezi hogy van e valakim hogy nincs senkim.. hogy meddig megyek el ? beszélgetés.. de egyszer már megcsaltam a barátom. olyankor mikor mással vagyok úgy érzem hogy megkapom azt a pluszt ami hiányzik a kapcsolatomból.. ugyanis a barátom egyáltalán nem romantikus.. nem szeret moziba járni semmi.. egyébként tud róla hogy megcsaltam.. elmondtam neki
2011. júl. 28. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiányzik az "izgalom" a magánéletedből amit valami buta módon idegen férfiaktól akarsz megkapni. Én javasolnám a mókák beiktatását a meglévő kapcsolatodban, mert minden pasi "megunható" ha megismered és nem feccőlsz bele energiát. Csak kapni akarsz vagy adni is? Az életben tartható izgalmakért meg kell küzdeni. Ha viszont csak azt akarod annak ára van. Cserébe nincs biztonság, és hűség a tudat hogy szeret érzés.

Persze mindenki maga dönti el mivel tölti el az emberi éveit.

Én a magam részéről a saját pasimmal játszom. Nem kell egy kapcsolatnak egysíkuvá válnia. Ha te sem szeretnéd... ;)

2015. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!