Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell aggódnom emiatt a "perver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom emiatt a "perverzitása" miatt?

Figyelt kérdés
3 éve ismerem a párom. Sokáig csak közeli barátok voltunk. Mindent elmesélt nekem, még azt is bevallotta hogy imádja az ázsiai lányokat, és minden vágya hogy kipróbálhasson néhány ilyen lányt. Persze időfolyamán ennek nem volt jelentősége, megszerettük egymást, és már 1 éve együtt vagyunk, és jól működik a dolog. A mennykő ott csapott be nekem, hogy kapott egy nagy lehetőséget. 2 hónapra kimegy fotózni japánba. Még csipkelődött is hogy hajtja majd a lányokat amitől még jobban felütötte bennem a faját a zöldszemű szörny. Nem tudok elmenni amellett amit régen mesélt,és tudom hogy mindig bejöttek neki az ilyen lányok, de semmiképp sem tartanám vissza hogy ne menjen, sőt nagyon drukkolok neki. Szeretem őt, de ez a gondolat a "perverzitásáról" kikészít. Ez nem is perverzitás igazából, csak körül lesz véve olyan csajokkal akikről tudom hogy az ideáljai. Nem merem kimutatni neki hogy mennyire félek ettől. Tudom hogy engem szeret, de annyira k***a sz*r belegondolni hogy ez neki olyan mintha paradicsomba csöppenne, és nem biztos hogy akkor számítani fogok... Beszéljek róla neki erről, vagy kár aggódnom emiatt? Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett.
2011. júl. 28. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A fantázia és a való élet két különböző dolog. Én a helyedben nem aggódnék.
2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha tudsz menj vele! Én mennék a hejedben!
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Őszinte kapcsolatba belefér, hogy beszélsz a félelmeidről. Sőt, kötelező.
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát én csak tapasztalatból mondom egy europainak egy Japán csajt felszedni könnyebb mint egy japánnak egy japán csajt meg Tokióba pl van vöröslámpás negyed szóval ha minden áron meg akar kufircólni egyet nem lesz nehéz pláne ha fotós még akár ilyen kis középsulisokkal is simán
2011. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Spec nekem is van ideám és a jelen baratnöm nem tartozik ebbe. Mégsem érdekes mindez. Vele vagyok és kész. szerintem ne félj emiatt.
2011. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele őszintén. Ha igazán szeret akkor megérti, hogy félsz. :)
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam hogy akad kint szép számmal könnyű vérű lány ha európairól van szó, de persze nem szabad általánosítani. Köszönöm szépen a válaszokat! Tök megnyugtató volt olvasni őket, és fogok vele beszélni:)
2011. júl. 28. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem jogos a félelmed, ugyanakkor lehet hogy alaptalan. azért az eruópai palikat ott szeretik, főleg ha jóképű...
2011. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Most jól le leszek b.szva, de szerintem attól, h kipróbál egyet, mivel már régóta nagy vágya, álma volt ez, még nem lesz semmi gáz... attól még ugyanúgy téged szeret, veled van, és veled is akar maradni... de vannak dolgok az életben, amiket bánunk életünk végéig, ha nem próbáljuk ki...szerintem ne aggódj rajta, visszajön és minden ugyanolyan lesz mint előtte és ott folytatjátok, ahol abbahagytátok, ezt a japán utazást meg vedd úgy, mintha meg sem történt volna...max egy másik életben/dimenzióban


én biztosan nem haragudnék meg a páromra egy ilyen miatt és nem esne rosszul sem...inkább amiatt lenne bűntudatom,hogy van egy régi vágya, amit most megvalósíthatna, de miattam marad le róla, és talán soha többé nem lesz rá esélye


22/L

2011. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jééézusoom!! Bele képzeltem magamat a helyedbe... MIKÖZBEN OLVASTAM AZ előttem hozzá szólót...Én biztos nem tudnék még.. ha akarnám sem viselném el.
2011. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!