Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
A párommal már három éve vagyunk együtt. Ő(30). Jövő héten lesz az évfordulónk és szeretném meglepni valami olcsóbb ajándékkal mert sajna most eléggé le vagyok égve. Tud valaki valami jó ötletet? (Az agyi sérültek és az érzelmileg visszamaradottak kíméljenek!)
2011. júl. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Főzzé'
2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tavaly már kilőttem a vacsi főzést
2011. júl. 28. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiúnak, vagy lánynak kell? Ez nem derült ki. :)
2011. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ajándéknak nem az értékről kéne szólnia.

Kicsit nyers volt az első, de lényegében jó ötlet. Egy jó vacsi,mondjuk a kedvence, és utána egy kis szex, lehetőleg úgy ahogy a legjobban szereti.

Ha le vagytok égve eleve el sem várja az ajándékot. Az évforduló az összetartozásról, a kitartásról szól.

2011. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy jó kis vacsi és mellé desszert. Nálunk bejön :-) Vagy esetleg egy szexi fehérnemű :-)
2011. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb odafigyelés, mint máskor. Humor, nem letargikus viselkedés, nem panaszkodás a meló miatt. Vacsora, film, esti mese, fogmosás, a többi meg rajtatok múlik. :D
2011. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nagy valószínűséggel kifogytál az ötletekből :):9:kilenc
2011. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

enni azért idén is kell ám :D a vacsora legyen az alap, minden férfi szeret enni. lehet hogy snassznak tűnik, de:

rendelj valami jó kis jelmezt pl:takarítónő stb... legyen pár hangulatos gyertya, félhomály. ültesd le a székre és bilincseld hátra a két kezét aztán ahogy érzed tánc stb...

2011. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!