Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgaim megkeserítik a szerelmi életemet. Semmi, de semmi sem hat rájuk. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Már több mint 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de haza, legerőször csak 3 hónapja vittem. Ennek fő oka a két húgom volt. 16 évesek, de a négy éves öcsém értelmi szintjén vannak. Van egy legjobb barátnőjük, aki évek óta szerelmes belém, és minden áron azon vannak, hogy én vele legyek együtt. Hazavittem a barátnőmet, anyánk előtt mindig angyalok, de akkor mégis meglepődtem, hogy na, talán majd elfogadják. Beszélgettek is vele, meg minden, nem gondoltam volna hogy majd jönnek a gondok. Akárhányszor nálunk alszik, mindig szemétkednek vele valahogy. Dugták már el cipőjét, táskáját,sőt tettek a teájába, szóval ilyen kedves dolgok.Beszélni nem lehet velük. Milliószor elmondtam nekik, hogy szálljanak le róla, meg ne viselkedjenek óvodásként, csak azt hajtogatják, hogy nekem a Nellivel kell együtt lennem, és hogy úgyis elűzik mellőlem. Mondtam anyának, meg a barátnőm is beszélt anyámmal, de amikor ő meg rákérdez náluk, megint kisangyalok, akik semmi ilyesmire nem képesek. A legutóbbi dolguk volt a legdurvább. A barátnőm már félve jön át hozzánk, szinte semmi cuccal. Most legutóbb délelőtt mentünk le, és teleragasztották ilyen ragadós cetlikkel a szélvédőjét kedvesebbnél kedvesebb üzenetekkel.Akkor sírva ment haza, de én már nem tudom mit csináljak velük. Sírba visznek. Nem hiszem el, hogy tudnak ilyenek lenni. Külön lakásba még nem tudok költözni, szóval valahogy meg kell velük oldani, de, hogyan? És mit csináljak velük?
2011. júl. 28. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne vidd haza, járj át te hozzá, ennyi.
2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
23 éves vagy és fiú és két 16 éves hugod van légy férfi ossz le nekik két büdös nagy pofont hogy sírva menjenek el és ne egyszer minden f*szságuk után tanulják már meg hol a helyük.
2011. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem lehetek mindig nála, az öcsém végett... De valahogy meg kell oldani, mert ez így már nagyon sok...
2011. júl. 28. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
jelszavazd le a gépeket ne tudjanak facebookozni msnezni, kapcsold be és állísd be tvn a parental controlt kérnek valamit mondj nemet, keserísd meg az életüket.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1-1 jól irányzott jobb horog hatásos lesz.

Ekkora szemétséget... nagyon gyerekesek...

21/L

2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csinálj hasonló de szemetebb ki.aszásokat FOLYAMATOSAN.
2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha jól néznek ki a húgaid akkor majd én lefoglalom őket :DD
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
tegyél kutya sz*rt a cipöjükbe xd
2011. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért remélem korban hozzájuk illesz :D:D:D
2011. júl. 28. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... Én felpofoznám őket simán... Mit képzelnek a kis taknyosok? :S Ha én lennék a barátnőd, nem hiszem, hogy sokáig bírnám ezt.


25/N

2011. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!