Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az egész életemet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egész életemet! Mit tehetnek még?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Majdnem 6 évig jártam egy fiúval, Ő volt nekem minden tekintetben az első, én is neki. Bár sokat vitáztunk semmiségeken, de nagyon szerettük egymást. 2008. decemberében szakítottam Vele, mert egy másik férfi kezdett el nekem udvarolni, nagyon nyomult, azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé. A szakítás után nem jöttem össze vele, hanem 2 két múlva visszamentem a régi barátomhoz, mert nagyon ki volt borulva, megsajnáltam. Februárban Ő mondta azt, hogy tartsunk szünetet, mert nagyon rosszul jöttünk ki egymással. Azt mondta, hogy ad nekem időt, törődjek csak magammal, az érzéseimmel, Ő várni fog rám és nagyon szeret. A következő hétvégén betoppant a másik srác, összejöttem vele, le is feküdtünk... a régi barátomat nem is kerestem 1 hónapig, ő sem tudott rólam semmit. Kiderült, hogy terhes lettem, nem tudtam, hogy ki az apa. A régi Barátom persze teljesen kiakadt, amikor kiderült a terhesség, de hamar megnyugodott, teljesen mellettem állt, nem akart bántani, és azt sem, hogy az idegesség miatt vmi baja legyen a babának. Az új Barátom nem örült a hírnek, tulajdonképpen szakítottunk, hiszen azt sem tudtam, hogy kinek a gyerekét várom. Azért ő is meglátogatott kb havonta egyszer. Veszélyeztetett terhes voltam, sokat voltam kórházban, mindketten látogattak. A régi Barátom szeptemberben megismerkedett egy másik lánnyal, járni kezdtek. Ezután már kizárólag a Babáról érdeklődött. Októberben szültem, bejöttek megnézni a Babát. A régi Barátom azt mondta, hogy a lány, akit megismert, végre olyan barátnő, amilyet mindig is akart. Azt kérte, hogy igyekezzek kideríteni, hogy kié a baba, mert a barátnőjét nagyon frusztrálja a dolog. Decemberben kiderült, hogy a második srác az apa. A régi barátom még felhívott, hogy kitartást kívánjon a kislányomhoz. Az apa havonta látogat minket, nem vagyunk egy pár.

Még mindig szeretem a régi Páromat. Ő azóta lediplomázott, jó állása van....korábban erre vártunk, hogy összeköltözhessünk :( Most mindent az új barátnőjével tervez, aki már nem is annyira új, hiszen másfél éve együtt járnak. Tönkretettem a saját életemet, hiszen mostanra már házasok lehetnénk, együtt élhetnénk, nyugodt körülmények között....ezzel szemben itt vagyok teljesen egyedül, magányosan, szerelmesen.

Talán ha nem estem volna teherbe, még megbocsájtott volna, de így?? Még ha tönkre is menne a kapcsolata, akkor sem valószínű, hogy a más gyerekét akarná nevelni, igaz?

Mit tehetnék még? Keressem fel? Legalább a barátja szeretnék lenni, vagy tudni, hogy mi van vele....


2011. febr. 19. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmondani, hogy pontosan mit csinálj. De... semmiképp se akarj a barátja lenni. Az neki is sz*r lesz, a barátnőjének is, meg neked is.
2011. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Keresd fel abban semmi rosz nincs, ha barátok vagytok meg amúgyis 6 év az 6 év, csak jelentesz neki valamit, de azt nevárd sztm ,hogy azontúl lesz valami. Nameg én biztos nem nevelném más gyermekét ilyen fiatalon, esetleg 40 év körül amikor már mind két részről van gyerek és mindketten vinnénk a kapcsolatba , de igy egyoldalúan biztos nem. Sajnálom ezt nagyon elszúrtad:(
2011. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb amit tehetsz, hogy levonod a következtetéseket abból ami történt. És megéled a fájdalmát annak, hogy visszafordíthatatlan dolgot könnyelműen hagytál megtörténni.
2011. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vag egyedül!! ott van a kislámyod!!! gondolj rá és neveld föl, legyél erős és szerető anyja!
2011. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ott volt a bibi,hogy szakítottál vele az új bika miatt.

Elég drága árat fizettél az újdonság varázsát keresve.

Én szóba sem állnék veled a ex helyében.

Megaláztad,leköpted minden szinten,szerintem hagyd békén.

2011. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

az első srác jól tette a dolgát, ezt kegyetlen mértékben elrontottad. Teljes mértékben magadat okolhatod. Tudod: két szék közül a pad alá...

Ebből kimászni nem tudsz. Senki sem nevelgei szivesen ám más gyermekét. Majd az idő megmondja, mire jutottál. Azért ne keseredj el, foglalkozz a kicsivel.

2011. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

ezért nemkell össze-vissza b.szni.tökéletesen jólvoltál de neked nemvolt elég.hát gratulálok.

hibáidnak vannak következményei.hagyd őt éljen,ne szenvedjen.

ott van a gyereked,vele törődj,majd hátha lessz egy akkora második szerencséd,hogy kapsz egy másik ilyen jó férfit..soksikert.

2011. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindent elrontottam. Már mindent 1000szer megbántam. Úgy érzem, hogy az a másik lány éli az én életemet....boldogan. Rettenetesen irigylem őt. De még utálni sem utálhatom, mert amúgy szimpatikus lány, Barátom is el van ájulva tőle állítólag...
2011. febr. 19. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy elcs*szted. Amúgy sose értettem, hogy 20 felett hogy lehet valaki annyira idióta, hogy nem tudja, hogyan lesz a gyerek. Legalább esemény utánit vettél volna be. Az abortuszt általában nem helyeslem, de azért elég durva dolog megtartani egy gyereket úgy, hogy még azt sem tudod, hogy ki az apja... Mégis mit gondoltál, hogyan fogod felnevelni? De hagyjuk, mert a múlton már úgysem lehet változtatni...


De tanácsot kérsz, nem leb@szást, így azt is kapsz. Ne foglalkozz az exeddel sem a barátnőjével! Oké, hogy 6 év hosszú idő, de azóta ő már mással van, és az emlékeket leszámítva már SEMMI KÖZÖTÖK nincs egymáshoz. Sőt, azzal, hogy gyakorlatilag otthagytad, majd felcsináltattad magad egy másik hapsival még az is csoda, hogy egyáltalán szóba áll veled. Nem ragozom, 0%, hogy valaha újra egy pár lesztek, még akkor is, ha esetleg szakítana a mostani párjával, ezért nem kellene vele és a jelenlegi barátnőjével ennyit foglalkozni, mert így gyakorlatilag egy álomvilágba ringatod magad. És amíg ebben az álomvilágban vagy, addig nem is nagyon fogsz a VALÓS PROBLÉMÁKRA és a megoldásukra fókuszálni. Esetleg a gyerek apjával próbálkozhatnál, így még akár össze is jöhetne a "család". De ha az apuka valamiért nem jön szóba, akkor várhatsz a titokzatos 3. férfira az életedben, aki szeretni fog téged és szívesen fogja más gyerekét nevelgetni. Nem lesz könnyű feladat.


De ismétlem, jelenleg az a legfontosabb, hogy elszakadj az exedtől, mert addig kizárt, hogy ebben az életben párod lesz... Arról nem is szólva, hogy ha nagyon nyomulsz, akkor vagy ő vagy a párja előbb-utóbb meg fogja ezt unni és akkor még szánalmasabb lesz az életed.

2011. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tényleg idióta voltam, ez tény. Hogy még rátegyek egy lapáttal: azért nem vettem be esemény utánit, mert megszakítással "védekeztünk". És azért nem gondoltam, hogy baj lehet belőle, mert a régi Párommal is ezt alkalmaztuk 6 évig, és még para sem volt belőle sosem. Akkor is lehetett volna eszem, de úgymond már hozzászoktam ehhez a "védekezési formához", ami persze nem védekezés, most már megtanultam egy életre.
2011. febr. 19. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!