Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszek olyan szerelmes, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek olyan szerelmes, mint voltam? : ) want back that feeling!

Figyelt kérdés

áprilisban lett vége életem első hosszabb kapcsolatának (ami másfél évig tartott). úgy gondolom szerelmes voltam, bár nem volt viszonyítási alapom, viszont szép lassan elmúlt, és azt vettük észre, hogy már inkább csak szeretjük egymást, és kötődünk egymáshoz, és vitáink során nagyobb fájdalmakat okozunk egymásnak, mint amit a szerelmünk elvisel.

nagyon jóban vagyunk továbbra is. sokat beszélünk telefonon, megosztjuk egymással a magánéleti dolgainkat, és nem okoz fájdalmat, ha egyikünk szerelmi élete fellendül : ))

azt hiszem, hogy a szerelem tényleg maradéktalanul elmúlt közöttünk.

de április óta nem találom a helyem. randizom fiúkkal, és én szeretném őket megismerni, de valahogy mégis elcsattan az az 'első csók', amitől már kapcsolatnak számít a dolog.

mindig hirtelen beleugrok, és utána rájövök, hogy kár volt, mert nem érzem magam szerelmesnek. nem is ismerem igazán, azokat, akikkel vagyok.

hiányzik az a lábremegés, és a szívem kalapálása, a pillangók a gyomromból. amik jelzik, hogy nagyon jó helyen vagyok, és ha így folytatom szerelmes leszek.

minden lehetőségbe belekapaszkodok. ha látok rá esélyt, hogy megpróbáljam egy fiúval, akkor megpróbálom. de valahogy senkivel sem olyan, mint amilyenre szükségem lenne.

már megtanultam, hogy nem szabad így hajszolnom a boldogságot, mert idővel csak rámtalál..

de könyörgöm, ez MINDENKIVEL ÍGY VAN ? : (


2011. júl. 29. 03:00
 1/9 A kérdező kommentje:
17L ! : )
2011. júl. 29. 03:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Nicsn mindenkivel így. Vannak 22 éves tudálékos molyok akik életükben 1szer szexeltek, volt 2 barátnőjük és hajnalban is szerelmi terapeutát játszik ahelyett, hogy aludna.


Na de most rólad van szó. Ahog ylátom elég erős volt a szerelem. Nagy lánggal égettt így hamar ki is hűlt. Első nagy szerelem, és még mindig jó a kapcsolat. Lehet, hogy ő az igaz szerelmed. Viták? Talán belefáradtatok a marakodásba ami a szenvedélyességet és a még jobban izzó lángot adta. Lehetsz még szerelmes, de a volt srác szerintem jó darabig ütőkártya lesz!

2011. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
El van baszva a szórend. Helyesen: want that feeling back.
2011. júl. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük a választ.
2011. júl. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dottorre ***** válasza:
Reméljük leszel még ilyen szerelmes, egyébként általában mindenkinek az 1. hosszabb a legnagyobb, kivéve akinek nem. De előbb-utóbb eljön az a valaki, aki majd legalább akkora lánggal égeti benned a szerelmet, mint az 1. barátod. Akkor érzed majd igazán, hogy megtaláltad, akit kerestél. Addig pedig éld az életed, keresgélj, válogass, stb.
2011. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Április óta eltelt három hónap . Ennyivel a szakítás után bőven nem vagy túl az exeden, mégha váltig állítod is. Legalább annyi van a dologba hogy hozzá hasonlítod a jelentkezőket. Én örülnék a helyedbe hogy egy fájdalmas szakítás után független lehetek. Aztán az is lehet hogy a "kapcsolatfüggő" kategóriába tartozol, akkor tényleg egy nap is szar egyedül.
2011. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. talán társfüggő vagyok. de azt nem mondom, hogy boldogtalan. csupan amikor szerelmes voltam (ha az voltam igazán.. de ezt nyilván majd csak a jövő igazolja, vagy cáfolja) akkor jobban éreztem magam.

na mindegy, tényleg köszönöm a hozzászólásokat.


(egyebkent éltem angliába, es azóta nem adok a nyelvtanra. de köszönöm igazan, a semmitérő választ ! remelem lesz alkalmam viszonozni : ))

2011. júl. 30. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:

"egyebkent éltem angliába, es azóta nem adok a nyelvtanra"


Az látszik. Amint látom, még a magyar nyelvtanra sem. Én a helyedben nem lennék büszke erre.

2011. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

gratulálok, hogy úgy ítélkezel, hogy közben egyáltalán nem látod át a szituációt. tényleg, fontos, hogy ilyen emberek regisztráljanak ide.

baromira szükség van rá, hogy beleköss egy darab mondatomba, amit egyébként egy 4x7 centiméteres felületen írtam meg, többnyire ékezetek nélkül.

nem tudom, hogy hol olvastál ilyet, hogy büszke vagyok bármilyen felhalmozott tudásanyagra. vagy arra, aminek köszönhetően az évek során több nyelvet kellett megtanulnom.

biztos baromi nehéz lett volna egyszerűen szó nélkül hagyni, hogy helytelenül írtam le egy mondatot.

de nem ismersz, nem tudsz semmit rólam. így könnyű bíráskodni. akár hiszed, akár nem, jó vagyok nyelvtanból : )

és azt hiszem, hogy én nem bántottam senkit. nyilván az írásom, és fogalmazásom kapcsán kialakult egy kép rólam, de a hozzászólásod kapcsán rólad szintén.

viszont itt semmi szükség rád, szóval kérlek, ha teheted a negatív megnyilvánulást valami más kérdés alá írogasd. valami elítélendő alá. mondjuk kötözködhetnél azokkal, akik lusták gumit húzni, és itt kérdezik meg, hogy mennyibe kerül az abortusz, vagy valami ilyesmi ! : )

bár szerintem még ők sem érdemlik, hogy valaki unalomból bántsa őket ..

köszi a válaszodat.

2011. aug. 2. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!