Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt barátomba. Mit csináljak, ha azóta már vőlegényem van, és ő is új életet kezdett?

Figyelt kérdés
Mindenki elvárja,hogy együtt maradjunk,esküvő,gyerekek,stb. De én ezt nem akarom. Nagyon hiányzik a régi szerelmem. Pedig vele már soha nem lesz semmi.
2011. nov. 9. 22:39
 1/7 anonim válasza:
49%
Törődj bele
2011. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod h soha nem lesz semmi akk minek kérdezed?

Szerintem egy próbát megér. Menj vissza hozzá. Egyszer élünk. Ne olyan ember mellett kelljen megöregedned akit nem is szeretsz..

2011. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a vőlegényed.
2011. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, ha nem vagy boldog a vőlegényeddel, akkor csak azért vele maradni mert mindenki ezt várja v mert úgy érzed muszáj, nem túl okos ötlet...úgyis vagy elváltok vagy nagyon eldurvul..


keresd meg azt a barátot, mert lehet h ő is pont így érez, csak nem meri ide sem kiírni ....

2011. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért lett a vőlegényed, mert szereted. Egyszer csak bevillan, hogy ja mégis a régi kéne? Nem sok értelme van hozzámenni valakihez, akivel nem vagy boldog, de ha a régi már új életet kezdett, akkor nem sok esélyed van. A volt barát helyében, legalábbis biztos, hogy nem kellenél újra, hiszen otthagytál egy vőlegényt, mert szerelmes lettél másba. Honnan tudjam, hogy engem nem fogsz ugyanezért otthagyni?
2011. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A volt barátodról nem mondok semmit, de ha nem akarsz a vőlegényeddel lenni, hagyd ott. Se neki, se Neked nem lesz jó.

A többieket meg sz@rd le.

Nekem is az volt, hogy a többéves kapcsolatomban már eldöntötték a dolgokat az anyósjelölték-egyéb rokonok, csináljunk unokát, hol házasodjunk... de a problémáinkat nem látták. Csak azt, hogy már közelebb vagyunk a 30-hoz, mint a 20-hoz.

Ő úgy volt, hogy nem túl fényes kapcsolat, de már családot akar és ezért el fog venni. Na de nekem ez így nem jó!


Azóta van új kapcsolatom, akivel tényleg nagyon-nagyon jó minden és annyira örülök, hogy nem törődtem bele abba, amit elterveztek nekem.

2011. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogyha a környezeted elvárásai szerint cselekszel és nem aszerint, hogy NEKED mi a jó, borítékolhatom, hogy pokol lesz az életed.
2012. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!