Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek után reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után reménykedhetek benne, hogy egyszer talán újrakezdjük?

Figyelt kérdés

A párommal egy évig voltunk együtt, rengeteg közös élményünk van, nagyon szerettük egymást, mindkettőnknek ez volt az első komolyabb kapcsolata.Teljesen egy hullámhosszon voltunk, összeillettünk, minden megvolt, bár utólag rájöttem, én azért sok mindent elszúrtam... Sosem bántottam meg, vagy hasonlók, csak kissé passzív voltam. Aztán a kapcsolat nagyon nagyon hirtelen végetért (számomra a legnagyobb szerelem és a tökéletes harmónia kellős közepén), a párom szakított velem. Azt mondta, nagyon szeret, de már nem érzi, hogy szerelmes. Ennek másfél hónapja, azóta van új barátnője. Azzal a lánnyal jött össze, aki már régóta próbálkozott nála, de a párom kifejezetten nem bírta őt EDDIG. Fogalmam sincs, milyen a kapcsolatuk, csak annyit tudok, hogy a munka miatt eddig alig tudtak találkozni. Én úgy gondolom, hogy nem illik hozzá ez a lány, mert ő nagy gyerekes, fiatalabb is a páromnál (és a párom is annó mindig ezzel jött, hogy ez mennyire idegesítő ebben a csajban). És remélem, erre idővel Ő is rájön... Szerintem csak újdonságra vágyott (meg persze pasiból van, ráadásul fiatal, csak 22 éves), ezért volt ez a hirtelen szakítás, és ez a " kutyaharapás szőrivel" szerű "ugorjunk bele rögtön egy új kapcsolatba" dolog. De ha komolyabban megtapasztalja, milyen nélkülem, talán rájön, hogy mégis én kellek neki és visszatalál hozzám. Én még mindig nagyon szeretem Őt, és minden percben várom. Nem zaklatom, sosem kerestem azóta, hagyom hadd élje az életét, csak folyton várok és reménykedek...

Mit gondoltok?

Ő életem szerelme, nem tudok lemondani Róla.

22/L


2011. júl. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Harcolj érte! Valószínűleg csak hullámvölgyei vannak és ki akar más csajt is próbálni,hiszen ahogy mondtad,fiatal! Még vissza mehet hozzád!:) Ez csak vergődés a részéről, h azzal a csajjal jön össze,aki be sem jött neki,mikor veled volt! Vagy féltékennyé akar tenni, vagy csak afféle letesztelés..:)
2011. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képes lennél vele még lefeküdni,azokután,hogy most épp más csajjal fekszik le? Ezt próbáld vizuálisan elképzelni.

Ha igen,akkor küzdj..Én nem bírnék ezekután mindenesetre.23N

2011. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Te sajnos csak bemagyarázod saját magadnak, hogy még boldog lehetsz ezzel a fiúval, és téged akar, mert ezt akarod hinni.


Szerintem legjobb lenne elengedni, és nem kiskutyaként csorgatni valami után a nyáladat, ami nem lehet a Tiéd.


Emberek, "hullámvölgy", "újdonság" egy év után???

Egy év azért nem olyan hosszú idő. Ha 3-4 éves kapcsolatról lenne szó, akkor talán, na de így...


Ha ez a srác Rád unt, és újdonságra vágyott egy év után, akkor nem Te vagy számára a megfelelő partner.

Nagyon szeret téged, de nem szerelmes. Ha ezt kapásból elintézte ennyivel, és nem is akart semmin változtatni, akkor párként már nem értél neki annyit, hogy tegyen is érted. És nem fog ezután sem.


Ha netán visszafogadod később, vagy ő téged, sok jóra ne számíts, maximum arra, hogy fél év, egy év múlva ismét ki leszel rakva. Én nem aláznám így meg magam.

2011. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huh hát én itt hárman megfogalmaztátok azt a 3 totálisan különböző véleményt és gondolatot, ami az én fejemben is folyamatosan váltakozik. Szóval mindannyiotokkal egyetértek.


Az 3. válaszolónak üzenném, hogy egy év tényleg kevés, de én tudom, hogy ő ettől nagyon el volt ájulva, ő nagyon nagy dolognak tartotta, hogy már egy éve együtt vagyunk, mert előttem neki max pár hónapig tartottak a kapcsolatai. Szóval úgy gondolom, ez relatív... De persze én is mindig azzal fájdítottam a szívem, hogy miért nem próbált meg tenni értünk valamit, ha tényleg annyira szeret? Szerintem azért, mert most nem akart ezzel foglalkozni, és talán idővel tudna csak rájönni, hogy mit veszítetett.


Kedves 2.! Annyira hülye vagyok, és szerelmes, hogy igen, sajnos bármire képes lennék! Először én is undorodtam és isznyú mérges voltam, olyan gonolataim voltak, hogy ma már el sem hiszem, hogy ezeket tényleg én gondoltam. Ezen viszont mostmár túl vagyok, és tudom, bármikor visszajönne, nem tudnék neki ellenállni :(


És végül Kedves ELső!

Nagyon köszönöm a bíztatást!!! Nagyon remélem, hogy Neked van igazad! Csak az a baj, hogy fogalmam sincs, mit tehetnék a várakozáson kívül. Zaklatni nem akarom, mert azzal csak magam alatt vágnám a fát. Így nincs is lehetősem rá, hogy bármilyen módon felvegyem vele a kapcsolatot. Az egyetlen esélyem, hogy várok, amíg ezzel a csajjal lecseng ez az egész, reménykedek és erősítem a hitem. Neked van még ezenkívül valami ötleted? Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Most először hagytak el, nincs tapasztalatom....

2011. júl. 29. 19:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Ha ez valóban csak egy teszt lenne a részéről, akkor elbukok azzal, hogy látványosan nem foglalkozok az egésszel? Nem kapálózok, hogy visszaszerezzem? Mert ő nem tudhatja, hogy ez az egész engem mennyire rettenetesen megvisel...
2011. júl. 29. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szakítottatok; de szerintem az újrakezdés eredményessége függ a szakítástól. Barátom közel 2 év után szakított velem. Szépen elmondta az okait, továbbra is jóban vagyunk, barátkozgatunk.

De előre letisztázta, hogy hiába lát még mindig Nőként, hiába szeret legalább, mint barát; nem fog velem újra összejönni mostanában. Mert ő azt érzi, hogy élni akar, bulizni és csajozni. Megcsalni meg nem akarna. Azt is mondta, ez a mostanában éveket jelent.


Szerintem beszéljetek erről. Nekem könnyebb lett kicsit utána. 22 évesen még fiatal vagy és különben is, lehet hogy holnapután találkozol egy másik pasival.

2011. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye tudod, hogy saját magad önámításában megint jó nagy butaságokat írtál.


"Teszt" lett volna a szakítás? - Értelmes, felnőtt emberek (és ez egy 22 éves fiatal felnőttől is elvárható)nem játszanak a szakítással, nem komolytalankodnak, nem tesztelgetnek vele.


Ha szeretett, miért nem akart tenni valamit? - Szerinted, mert most "nem akart ezzel foglalkozni". Ez jó nagy butaság. Ha te szeretsz valakit, azt nem akarod elveszíteni, és nem fél év múlva akarsz tenni érte, hanem azonnal.


Viszont az eddigi írásaidból az érződik, hogy Te teljesen alárendelődnél a volt barátod szeszélyeinek, és még azt is el tudnád fogadni, ha a maga nem törődöm, "jó is vagy meg nem is" módján szeretne Téged (aminél mindig lehet jobbat is találni, egy jobb ember személyében.)


Szóval ha te ezt el tudod fogadni, és így is kell Neked (lehet, hogy éppen ezért kell?), akkor próbálkozzál nála. Ha szerinted most még zaklatásnak venné, akkor ne most, hanem pár hónap múlva.

2011. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!