Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtsem vagy reménykedhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem vagy reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Van egy srác, elég régóta tetszik, sztem szerelmes is vagyok belé, de lehet, hogy csak a megszokás, nem tudom... :/ Na de... Voltunk egy zenekari táborban és eléggé sokszor mellém ült, rengeteget beszélgettünk és nagyon sokszor egymás szemébe néztünk. Én nagyon kedvelem, de nem tudom, hogy lesz szeptembertől, hisz őt Pestre engem Debrecenbe vettek fel egyetemre. Látni nem sűrűn fogom, az biztos. Felejtsem el inkább ( és azt hogyan), vagy reménykedjek még? Egyáltalán ezek a jelek jelentenek vmit? Vagy csak én beszélem be magamnak, hogy tetszek neki? Barátnőm mondta, hogy máshogy néz rám, mint a többiekre... Hát, én nem tudom :/ :S
2011. aug. 21. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem évek múlva fogjátok egymást látni, akkor nyugodtan tarthatjátok a kapcsolatot és reménykedhetsz. :)
2011. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függetlenül, hogy nem sűrűn fogod látni az elkövetkezendő időben, attól még nyugodtan reménykedhetsz,mert ezek a jelek amiket leírtál,(igaza van a barátnődnek) igenis arra utalnak, hogy kedvel téged és esetleg a barátságon kívül más is lehet köztetek. Ha neten tudod tartani vele a kapcsolatot, vagy bárhogy akkor biztos, hogy a jövőben lesz ebből valami köztetek. Legalábbis nagy rá a valószínűség ha jeleket közvetít feléd :)
2011. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék neki, ha így lenne :) Azt még elfelejtettem leírni, hogy mikor hazaérkeztünk a táborból, én elköszöntem mindenkitől, ő meg külön elköszönt tőlem. Tegnap a fellépésen is köszönt külön nekem. Bementem a terembe, köszöntem mindenkinek és ő külön köszönt nekem, megint :)
2011. aug. 21. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért Debrecen és Bp nem fényévekre van egymástól! Nehogy emiatt lemondj róla!!! Szerelemben nincs távolság!

Szerintem lehetne belőle valami. ;)

2011. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, remélem igazatok van :) Akkor még reménykedek, hátha történik vmi :)
2011. aug. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!