Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy srác, és még nem is ismerem igazán, mondhatni semmit nem tok róla, annyira nem is az esetem, de mégis úgy érzem, h bele vok zúgva?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mégis az eseted, vagy valami nagyon megfogott benne. Lehet érdemes lenne megismerkednetek. Hány éves vagy egyébként?
2011. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy a testbeszéde tetszik tudat alatt
2011. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mostani párommal én megismerkedtem,külsöre nem volt az esetem.rengeteget beszéltünk és beleszerettem és már nagyon nagyon tetszik is.több mint egy éve együtt vagyunk már és együtt is élünk.lassan esküvö és baba is...szereted őt szerintem.söt nyilvánvalo :D nem eseted az olyan ember alapbol de ő megfogott téged vmivel
2011. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 vok, de nem hiszem, h járnék is vele, mert nálam alacsonyabb 8 cm-rel kb, és engem az zavar ha egy srác alacsonyabb nálam :| de ő is, ha a közelemben van többször rámnéz :$
2011. júl. 29. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen helyzetben vagyok :)) néha már röhögök magamon, hogy annyira odavagyok valakiért,akivel még csak nem is beszéltem..

18/L

2011. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16


és te mit szoktál ilyen esetekben csinálni? :)

2011. aug. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!