Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek hozzá közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tetszik nekem, és szinte már szeretem. Sokat beszélgetünk, és már rá is kérdeztem, hogy nem lenne-e kedve egyszer eljönni valahova, de csak annyit mondott, hogy majd egyszer. Régebben tetszettem ennek a lánynak, nem rég tudtam meg.. 1 hete rákérdeztem konkrétan, hogy bejövök-e neki, de ő azóta nem akar válaszolni, csak halogatja a dolgot.. Hogyan érhetnék el nála valami sikeresebbet?
2011. júl. 30. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
csak fél a nő tuti bejössz neki
2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki őszintén, h te mit érzel és kérdezz te is rá, és vlh add a tudtára, h avval, h kerül téged nem lesz a dolog megoldva, mert ezt jobb megbeszélni! :)
2011. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már elmondtam, de sehogy sem akar válaszolni, ha ez a téma jön fel, akkor ő többet meg sem szólal, csak ha témát váltunk, TANÁCSOT KÉREK!!!!
2011. júl. 30. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Híd el olyan programra ami nem randi. Pl elmennél nélküle is, de csatlakozhat hozzád.


Amúgy meg kár volt megkérdezni tőle hogy bejössz e neki, mivel ha bejössz úgyis el fog menni veled, ha meg nem akkor nem fogja keresni a társaságod.

2011. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon "félénk" szóval biztos hogy nem jött volna, inkább léptem, de remélem előre tudok lépni, eddig jól haladok, köszönöm az eddigi válaszokat, és a segítséget :)
2011. júl. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!