Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit nagyon régről ismerek, és hozzá szeretnék közelebb kerülni.. Utoljára körülbelül 10 éve beszéltünk. Nos valami ötletet tudnátok adni, hogy hogy kerüljek vele újra beszélő viszonyba? Mert ha ez meglenne, a beszélő viszony, menne a dolog.. telefon szám nincs meg, szóval ilyenben nem is érdemes gondolkozni :/ Szóval ha adnátok valami nagyon jó tanácsot, akkor azt megköszönném :) És Ui. Csak facebookon tudnék vele kapcsolatot létesíteni, mert olyan program sincs, amin esetleg mindketten részt vennénk..
2011. aug. 16. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjon bárki bármit, a Facebooknak az ilyen esetekben csodás haszna van... :) Írj neki levelet! Mondd neki, hogy éppen nézegetted a Facebook-os ismerőseidet, és megláttad őt. Eszedbe jutott, mennyire rég nem beszéltetek, és kérdezz rá, mi újság van vele. Szerintem ez egy egyszerű és nagyszerű módja annak, hogy ismét kapcsolatba kerüljetek. :)
2011. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki üzenetet, hát remélem pozitív választ kapok :) Azért még várom a további ötleteket!!! :)
2011. aug. 16. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen esetben nem gáz ha facebookon írsz neki:)

kérj tőle talit:)

2011. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket! Már sikerült minden ^^
2011. aug. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!