Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van most kettőnk között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Van egy srác 28 éves nekem nagyon tetszik, szeretem nagyon sokat gondolok rá. Minden nap min 7 e-mailt váltunk és ahogy a munkája engedi hetente találkozunk is. Ez tart kb. 2 hónapja. Mindig nagyon kedvesek ír, ha este érek haza a találkozóról egyből ír utána hogy rendben hazaértem e. Meg hogy milyen jó volt vele. Csók még nem volt csak arcra pusz. Múlt alkalommal megkérdezte hogy megfoghatja e a kezem. Édes volt. Ma kijött hozzánk találkozott anyukámmal. ( ő írta hogy most találkozzunk ott ahol én lakom hogy jobban megismerje) Mondta utána hogy én is menjek majd át hozzájuk. De amikor nálunk sétáltunk már nem fogta meg a kezem, de ugyan olyan aranyos volt.

Most akkor mi van? Szerintetek ő ezt most hogy gondolja? Elég félénk srác azt hozzá teszem.


Előre is köszönöm a ( remélhetőleg sok) és hasznos válaszokat.


2011. júl. 30. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni?Félénk a srác, fél tőled, szégyenlős.

21f

2011. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sajt!!


Nah jó nem. Mivel félénk ezért nem mer a tárgyra térni egyből!!

2011. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát köszi, azt én is tudom hogy egy kicsit félénk. De ha ő is akar valamit akkor fog lépni? Vagy ő nem is úgy gondolja ahogy én. Az én részemről ez egy kialakuló félben lévő kapcsolat. Csak már két hónap alatt azért lehet valami.
2011. júl. 30. 20:44
 4/15 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ jajj, ne haragudj, de én az ilyenektől az arcomat tépem konkrétan! És nem rossz indulatból írtam csak én ilyen kapcsolatot el sem tudnék képzelni. Mármint tök jó hogy nem sietitek el a dolgokat, de én pl 23 évesen ugy hogy nem volt csók sem meg semmi, még nem is mutatnám be az anyámnak. Meg alapból, volt egy két ismerősöm akiknek ilyen kapcsolatuk volt srácokkal és a csaj már tök ki volt hogy nem csókolja meg, nem fekszenek le, nem ribik voltak sőt meg idő is sok eltelt csak nekem ezek a sztorykról egy szó jut eszembe: TÖKETLEN és ezt nem bírom. Egyszerűen félénk, és lehet ha te nem lépsz ő sem nagyon fog...én eddig ezt tapasztaltam.
2011. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is hogy nem fog lépni. Lehet akkor nekem kellene. De nagyon elijeszteni sem szeretném. Kezdem azt érezni sakk matt. Én azért már többre vágyom mint két puszi. Oké hogy aranyosakat ír meg hogy hiányzom neki meg sokat gondol rá.( ezeket csak e-mailbe)
2011. júl. 30. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
De mi ez a sok e-mail? Miért nem telóztok meg sms, stb... Azért 2 hónap nekem ez már egy kapcsolat... Szóval ismerkedünk ismerkedünk, de 2-3 hét után nekem ez már kapcsolat. De nem is értem, hogy egyikőtök sem kívánja a csókot, nem ad jeleket rá? Én ezt nem tudom felfogni, hogy hogy nem jön ez magától már régen?:) Lehet neked kéne több egyértelmű jelet adni, nincs abban semmi. Ha jön egy olyan rész mikor közelebb vagy hozzá, nézz a szemébe esetleg mosoly és hajolj felé, tuti ő is menni fog és ott is a csók...
2011. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ír sms-t is csak amikor dolgozik gépnél van akkor úgy egyszerűbb. Most én is itthon vagyok sokat gépezek van hogy nem telik el úgy egy óra hogy ne írna. Én szeretnék vele csókolózni meg már azért mást is...csak nem én akarom lekapni, jó lenne ha ő. Néha volt hogy csend lent kettőnk közt aztán olyan furcsán nézett meg elkezdett teljesen másról beszélni. Láttam rajta hogy zavarba van. Amúgy rendesen is szoktunk találkozni hetente 1-2 alkalommal( majdnem minden nap estig dolgozik, de hétvégén az egész délutánt meg néha hétköznap is amikor tud időt csinálni)
2011. júl. 30. 21:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem mer megcsókolni de ő is vágyik rá, azt akarja te csókold meg.

Gondolom sok kudarc érte, nem volt sikere a lányoknál így félénk lett.

Neked kell megcsókolni, nem érné meg ha összejönnétek?Sosem értettem a nőket.

21f

2011. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, hogy jaj te csókolod meg, mert a csók közös lesz! Ő is akarni fogja, nem kell ezt drasztikusan elképzelni, csak felé hajolsz már a jelek is mutatják majd hogy mit is akarsz!
2011. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen akkor ezek szerint nekem kell megtennem az első lépést. Csak bennem is van egy kis félsz.( eddig általában nem volt ilyen problémám csak most már elég komoly érzelmek is vannak a részemről)
2011. júl. 30. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!