Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne visszahozni a régi dolgokat kettőnk között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal (21/F) most már majdnem másfél éve vagyunk együtt, szép volt és jó nagyon, de valahogy megváltozott minden. :( Ugyanannyit találkozunk, de ezek a randik is olyan hétköznapiak, nem megyünk szinte sehová (pl moziba, nagyokat sétálni, kirándulni), max iszogatni a baráti körünkkel vagy éppen focimeccsre hétvégente... Valahol még érthető is lenne, hogy hétköznap nem csinálunk semmi extrát mert mindketten dolgoztunk pl a nyáron, most elkezdődött az egyetem, de akkor is... 1-2 órára tudunk találkozni, aztán megy haza, mert fáradt... Régebben órákat tudtunk msnen beszélgetni, most viszont már ez se megy igazán... Elmaradnak az apró meglepetések is, pedig én igyekszem sokszor kedveskedni (sütit sütni, elé menni, emailt írni,stb), de ő valahogy nem képes már ilyenekre, mintha elkényelmesedett volna...

Megunt talán? De mit tehetnék, hogy ne így legyen? :( Én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, de így se jó, mert egyre feszültebb vagyok! :(

Köszi a válaszokat!

21/N


2010. szept. 14. 21:02
 1/2 anonim válasza:
megcsal.:-j
2010. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én beszélgetek Veled szívesen, még randizni is elviszlek:P


Na jó, viccet félretéve.

Mindenképpen beszélj őszintén arról, ami bánt.

Az apró meglepetések valóban elmaradnak, nincs is ezzel baj, hiszen egy kapcsolat nem tud örökké a kezdeti lánggal égni.

2010. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!