Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik ilyenkor vinni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek barátnőmékhez most elsőnek , apukájának viszek bort az oké , van 3 lány tesója 2 20éven felüli nem tudom nekik kell e valamit vinni ,és van 1 12éves kislány gondoltam neki viszek valami csokit .

Viszont az anyukájának ugye virágot kellene vinnem de elég 1 szál virág ? jah és ha van valami ötletek hogy milyen virágot lehetne vinni az jó lenne :)

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)


2011. júl. 30. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
kaktuszt !!!!
2011. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az anyának vigyél egy vibrátort
2011. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

hát én nem vittem semmit.. sőt anyja szülinapjára is "csak" 1 sms ment el. nővéréét leszartam mert nem kedvelem.

öccséé ha lesz arra vmi poént még kitalálok. ennyi

virágot mellesleg páratlan számút illik már fingom sincs miért, de ezt hallottam (1-3-5stb)

2011. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges az összes tesónak meg minednkinek ajándékot vinni..elég az apukájának meg az anyujának. Virág akkor menj be a virágboltba és csináltass vmi szép csokrot.
2011. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia nyugi mindig vannak ilyen paraszt válaszolók -.-'

Szerintem a tesóinak is vigyél ilyen milka csokit vagy bon-bon

anyukájának jobb lenne egy csokor virág

sajnos ezen át kell esni ez lesz kb 7-8000ft XD

2011. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
49%

nem az a paraszt aki elvár ilyen ajándékokat a gyermeke párjától? talán ezzel váltja őt ki a családból vagy mi?

ember..

2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem felesleges a csoki stb nem ettöl fognak megszeretni söt vannak olyan emberek akik ettöl gyanakvová válnak,hogy tulságosan nyalsz! :O de ha szeretnél akkor sztem max a szülöknek apa bor anya csokor virág!
2011. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 William Szexpeare ***** válasza:

Szerintem attól függ mennyire komoly

-Nagyon: Anya:Pár szál virág,ne túl kevés de ne is túl sok,lehetőleg ne piros vagy rózsaszín.Apa:Bor szerintem vörös.Nővérek(20+):Nos nekik nem kötelező,de valami csekélység mindig jól jön.Nővér(12): A csoki jó.

-Közepes:Anya:Pár szál virág,ne túl kevés de ne is túl sok,lehetőleg ne piros vagy rózsaszín.Apa:Bor szerintem vörös.

-Csak meg akarod dönteni a csajt:El sem mész a szüleihez csak a csaj lakására,ha ez netalántán a szülői ház,akkor miután sikerrel jártál próbálkozz be az anyukánál és a nővéreknél is( a 12 évesnél ne)

Ha már megfektetted és nem tervezel hosszútávra:Még most költözz el változtass nevet és telefonszámot,valamint minden elérhetőségedet töröld,VAGY csak szimplán ott hagyod

2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!