Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra gondoltam, hogy nonapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gondoltam, hogy nonapra baratnomnek egy szal rozsat veszek illetve vmi csokit. Mien csokit illik ilyenkor adni? (pl: Merci. Raffaello? )

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fog örülni :)


egy sima tàblacsoki is megteszi, bombon vagy amiket írtàl azok is

2011. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ne adj milka csokit mert megjegyzi h "ekkora tehen leszek ha megeszem a csokit"
2011. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
mikor van nőnap?:D
2011. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb merci?
2011. márc. 3. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kereklámpás a legjobb :D:D:D
2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Van az a vegyes amibe van mindenféle, az jó ;)
2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
merci szerintem elcsépelt. inkább a kedvenc csokiját.
2011. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Epp ezaz, hogy imadja a mercit...viszont nemtom melyiket :/


Enis a vegyesre gondoltam :)

Abban talal minden felet :))

2011. márc. 3. 20:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet a csoki és a virág, DE! :)


Én a helyedben valami különlegeset adnék, amiből érzi, hogy nem sablonos ajándék, mert hát mondjuk ki, ezek sajna azok.

Persze ez múlik azon is, hogy mennyi ideje vagytok együtt, mert ha csak mondjuk 2 hónapja, akkor ráérsz később különlegeskedni.:)


De ha régóta, lepd meg inkább például egy szép fehérneművel, tangával, franciával, ami neked jobban tetszik és szexi. Ne rózsát adj, elcsépelt, inkább mondjuk hóvirágot: ez a tiszta szerelem virága. Adj annyi szálat, amennyi ideje együtt vagytok (napja, hete, hónapja, ami tetszik), de nem muszáj pont ezt, válogass össze mondjuk vegyesen annyit, amennyi jelent számotokra valamit.


Csak tipp, de hidd el, sokkal jobban meg fogja becsülni, ha nem ugyanazt kapja tőled, amit az összes barátnője kapott az ő párjától. Lesz mivel dicsekednie, hogy "ej, milyen figyelmes az én uram". :)

2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg nehogy vegyél neki bugyit....
2011. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!