Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki? sajnos el kell mennem messzire, és valószínű több ideig nem látjuk egymást.

Figyelt kérdés
A szerelmemmel nemsokára külön kell válnunk:( arra gondoltunk "jelképesen" eljegyezzük egymást, még fiatalok vagyunk de úgy gondolom ez nem kor függő. A párom venne nekem egy gyűrűt, de én nem gyűrűt szeretnék neki,hanem vmit mást. ennek van oka, sajnos. de ez most nem lényeges. A kérdésem igazából az lenne, hogy mit adjak neki, ami nem gyűrű. Én karkötőre gondoltam, de nincs ötletem. Tudnátok segíteni nekem.? Kérlek azok írjanak, akik nem véleményezni akarják a döntésünket, hanem segítenének:) köszönöm!
2011. júl. 31. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Lánc vagy medál?
2011. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
karkötő jó ötlet
2011. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Guminő.
2011. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellékes ként egy párna egy maci, vagy akár egy szexi bugyid, amit telefújsz a parfümöddel.
2011. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
fél disznót
2011. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat:) A bugyi is jó, azt biztos adok neki. És a karkötő az milyen legyen? Ezüst? Adnátok ilyen ötleteket?
2011. aug. 1. 07:44
 7/7 heloka ***** válasza:

én már 3 hete nem láttam a barátomat, mert hol én nyaralok, hol ő. de ugye ezt már előre tudtuk. eléggé kétségbe voltunk esve, hogy mi lesz velünk, hogy nem látjuk egymást több mint egy hónapig, ezért mi is adni akartunk valamit a másiknak, amiről eszébe jutunk:)

azt gondolom valami, ami a tiéd, sokkal személyesebb lenne mint egy ezüstlánc, vagy gyűrű.

mi pólót cseréltünk, összevissza befújva egymás parfümével :)

szóval nálam van a kedvenc pólója, ami oylan illatú, mint amilyen ő szokott lenni randikon:)

van hogy este azzal alszom el, és még mindig van illata:)

2011. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!