Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom megcsalt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megcsalt akkor valószínű, hogy már nem is szeret?

Figyelt kérdés

Tegnap este tudtam meg Tőle,hogy míg 1 hónapig távol volt buli után lefeküdt az exével.(én azért valamit sejtettem,hiszen hazautazott még 1első nap hívott,utána meg már a telót sem vette fel ugyhogy szerintem akkor történt,és állítása szerint már nem akarta folytatni a kapcsolatunkat).Most mertem rákérdezni így vizsgák után és azt mnodta nem fog nekem hazudni de igen volt valakivel,de nem kell senkivel versenyeznem.De az a durva,hogy miután visszajött beszéltünk dolgokról elmondta h mennyire hiányoztam de ezt elfelejtette említeni,ugyhogy most nem tudom mit higgyjek.Majd este felhívott,hogy ne gépen beszéljük meg és elkezdte mondani,hogy ugye hazament és gondolkodott az egész kapcsolatunkról és rájött megint,hogy nincs jövöje hisz én csak 20 ő 33 és ez őt zavarja és azért feküdt le a csajjal mert ő így tud felejteni és azért az exével mert vadidegent nem fog felvinni magához.De akkor hónap közepén valamikor hajnalban írt 1 smst h Szeret!Ne várjak rá!Mit érünk mi 1mással?Ha lát,érez,csókól akkor szerelemes lesz belém és ő ettől nagyon fél.Legalább 4szer elmondta akkor is,hogy szeret és ma reggel írt 1 smst,hogy nagyon vár már vissza és szeret!

Hirtelen mérgemben már tegnap majdnem kimondtam,hogy akkor vége de azt mondta,hogy inkább személyesen ha majd visszamegyek.Azt azért tudni kell,hogy 3 hónapig feküdtünk le 1mással bár állítása szerint kivárta és pont azon a héten feküdtünk le amikor elment(5percig tartott kb) és azóta megint megtörtént és közölte h egyre jobb Velem persze elötte is az volt..Elkezdtem neki mondani mérgemben,hogy talán így is folyamatosan csalt erre azt mondta h Nem csaltalak meg folyamatosan.!!!,meg h örülök hisz neki meg az exének legalább jó volt erre elkezdi h jajj ne mondjak már ilyet...

Fogalmam sincs mit tegyek vagy,hogy elhihetem e neki,hogy szeret hiszen mással is lefeküdt..annyira rossz belegondolni..:( persze tegnap óta folyamat hivogat meg irogat mintha nem is történt volna semmi..meg h beszéljem meg ha szeretném a szüleimmel mert ők biztos megfogják érteni!!!mondom jó akkor velük is megosztom ezt a csodás szitut erre írja h mégsem tartja jó ötletnek,hogy velük beszéljem meg..

20/L


2011. júl. 8. 12:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és még azt sem mondta h "sajnálom vagy valami".csak azt h tudja,hogy nagyon MEGBÁNTOTT!!!!...pppff
2011. júl. 8. 12:57
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocsi túl hosszú a szöveg így azt nem olvastam el, csak a címre válaszolok: nem, közel sem biztos, hogy már nem szeret az aki megcsal.
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak azért is beszéld meg a szüleiddel, de nem sok jövőt jósolok neked ezzel a pasival, én azon az elve vagyok, hogy aki egyszer megteszi, többször is... Ha annyira szeretne akkor nem csinálná ezt, ha meg együtt voltatok mikor az eset történt, akkor meg miért akart elfelejteni? Bocsi, de ez a csávó egy f*szkalap, szerintem hagynod kéne
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt, akkor sosem szeretett igazán.
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem kell a rizsa, a kérdésre válaszolva: ölég sanszos..
2011. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Attól tartok hogy cseléd vagy. Még ezek után is nyivákolsz utána...
2011. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lapát!
2011. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na szerinted?

Egyértelmű hogy nem szeret ha megcsal..LOL

2011. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Önsorsrontás rulez. Szerintem várd meg amíg megver, utána menj feleségül hozzá. Szép és tartalmas életet kívánok neked.
2011. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Dehogy szeret!!Ne hogy elhidd!!!Csak evvel azt akarja elérni,h ne haragudj rá és ha majd úgy alakul akkor megint megteszi!Nem hiszem,h ennyi idősen egy normális korban!!! hozzád illő pasit nem találsz!!Aki még meg is becsülne,te csak arra kellettél neki egy jó kis móka vagy ennyi!

Legalább legyen eszed!

2011. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!