Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról akiknek több barátnőjük is van?

Figyelt kérdés
És mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a szeretett barátotok csak hülyített titeket és csak kihasznált és volt rajtatok kívül más barátnője is?
2011. aug. 21. 00:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim válasza:
100%
én kidobnám azt a pasit...elég megalázó szitu 18/L
2011. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 DrBadru ***** válasza:
100%
gerinctelen, undorító, mocskos féreg az ilyen, soha többé nem állnék vele szóba, de az édesanyukájának elsírnám, mekkora egy görény fia van :)))
2011. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
60%

Először hívnék egy négert és seggbek*ratnám!

Majd kinyalatnám vele Marika néni finom aszalódott p*csáját!

Aztán lelőném...ez nagyon durva lenne?

2011. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
74%

00:36 Hát eléggé drasztikusan járnál el :P !Tisztellek!

Nem is tudom,szerintem észrevehető hogyha egy lánynak egy állattal van dolga,megérezné...de ha én Isten őriz,egy ilyen gázos szituba keverednék,hát akkor bebizonyítanám a palinak,hogy a kölcsön kenyér vissza jár!

2011. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

És hogy bizonyítanád be még legális eszközökkel?:D

Két kedves barátnőmet is hülyítette a gyerek, mindketten azt hitték, hogy igazi szerelemre találtak, de nagyon át lettek verve. Ráadásul kiderült, hogy rajtuk kívül még volt két nője és számtalan kalandja... Gondolhatjátok mit éreznek a bnőim...

2011. aug. 21. 00:44
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Úgy intézném,hogy legyen egy "szép" éjszakánk,amikor alszik pillanatragasztóval felragasztanám a f.aszát a hasára.
2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Vélemény: gerinctelen érzéketlen féreg. Mit csinálnék? Összehívnám a barátnőit is sorban végigrugdosnánk a hormontúltengéses részeit...


20/l

2011. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:

"Úgy intézném,hogy legyen egy "szép" éjszakánk,amikor alszik pillanatragasztóval felragasztanám a f.aszát a hasára."


Ez jól hangzik, lopom az ötletet, ha nem bánod. :D

2011. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Hála Istennek még nem voltam sem ilyen sem hasonló helyzetben,de ha ebbe a helyzetbe keverednék,keresnék valakit,mondjuk pont téged leállnál vele,járnátok és nyilvánosan megcsalnád.A két szeme elött !Hidd el eléggé zokon venné még ha nem is mutatná ki!

16\L

2011. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

A f.asz felragasztós történet jó lenne, de már minden kiderült, túl átlátszó lenne, ha az egyik elhívná, hogy "nem lenne egy búcsúszex"?


Sajnos arra meg nincs mód a mai világba, hogy az ilyen férgeket erőszakkal büntessük.-.-

2011. aug. 21. 00:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!