Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlnak számítok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön és vannak rá jelek, hogy én is neki.. Szoktunk dumálni is, és eléggé oylan jelzéseket kapok. De félek, hogy hogyha megtudja, hogy kavartam az egyik haverjával,akkor nem érdeklődik majd tovább.. Szerintetek ez megeshet? Házinyúlnak számítanék? (nem jártam a haverjával, de mégiscsak volt közünk egymáshoz.\')
2009. ápr. 7. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem hinnem. lehet meg sem tudja. meg amugyis. kicis a vilag, es meg csak nem is jartatok.

hacsak a havere nem halalosan szerelmes beled es tiltja el a havereit toled, valamint a haverei nem ennyire befolyasolhatok akkor nincs okod aggodni.

nalunk a "bandaban" volt vagy 5 csaj akin szinte mindenki vegigment es egyaltlaan nem zavarta oket ha elottuk meg 1-2en jartak vele.

2009. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni.. Pasija válogatja hogy zavarja-e a dolog. De szerintem akármennyire is tetszik ne kezd egy titokkal a kapcsolatot, hanem őszintén mond meg neki, hogy volt valami közted és a haverja között, és bízol benne, hogy ez őt nem zavarja, mert nagyon tetszik neked.
2009. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, minden képpen megmondom neki, ez nem is volt kérdés. Remélem jól fog reagálni.. nem akarom, hogy ezért vesszen a dolog. :S
2009. ápr. 7. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!