Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom ezt továáááb Ugyérze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt továáááb Ugyérzem mindenki utál, és senkinek sem számítok semmit sem?

Figyelt kérdés

Szakított velem az "exem" egy hónapja és enm bírom nélküle..:(


Elég hülyén hangzik lehet, és azt mondják hogy nagyon nehéz megérteni engem, de nemtehetek róla, annyira fáj hogy elhagyott, első kapcsolatom volt, teljesen, 1 év 2 hónapig tartott:( és mindent megtettem tiszta szívemmel szerettem és mindent próbáltam megadni neki:( amit csak lehetett, mindíg ha valami volt vele meghalgattam meg minden.. és azt mondta nagyon szeret meg minden és hogy örökre együtt maradunk.. hááát nem úgy lett.. egyik napról a másikra szakított velem de csak annyit mondott hogy szabad akar lenni..:( ne is mondjátok hogy így úgy busz ez meg stb mert tudom hogy szeretem érzem, tudom hogy ő kell nekem de őőő nem akarja már.. de aztmondta nagyon szeret, csak nem tehet róla..:S jobbat érdemlek nála meg ilyenek, és hiába mondom hogy nem meg őt szeretem nem tudok semmit tenni ellene:S elkezdtem olyasmi könyveket hogy hogyan szerezzem vissza az exem meg minden de már nem bírom tovább.. a fájdalom felemészt:(:(:(:( miért pont velem történik meg ez..:S ő volt a mindenem, a barátaim meg lese szarnak, nagyon nincsenek is barátaim meg senkim se mert áááá mind1, nincs miért élnem, itt is csak jártatom a pofámat:(


2010. dec. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanígy jártam, mondjuk engemet 3 hónap után dobtak ki ezzel a szabad-os dumával. Hasonlót éreztem. egy darabig. Most már majd1 gyűlölöm a lányt, csak a szerelem elvakított, és majdnem ráfáztam. Ugyanis haragban állt az egész osztállyal szinte, és én is kezdtem felvenni a passziv formámat. De jó, hogy kidobott! Már utólag köszönöm neki, mert nem lett volna jó vele hosszútávon. lesz neked is az életedbe még jokkal jobb partner is hidd el. Ne keseredj el, nincs értelme. átmeneti állapot. Van jövőd, csak hidd el és tegyél érte. F
2010. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

totál nehéz dolog, én azt hittem 7 év, 2 gyerek után más nem élhetett át szarabb ügyet, max ilyent... erre sokkal roszabb dolgokat hallottam, a srácot több idő után, mint mi, a felesége csalta 3 évig, úgy hogy a srác elég az elején rájött, és próbálta megtartani a gyerek miatt, stb... és több rosszabbat is hallottam.


nekem 2 évig tartott, míg nagyjából túltettem magam rajta. igazából elfelejteni sosem lehet, már aki komolyan gondolta, mint én, hogy gyerek, most nem tini kapcsolatokra gondolok. ex szomszéd lány hetedikes év végén kezdte, most gimis 3.-os, és kb 15-20 pasin van túl, több hónapokig járt velük... szóval egy újabb kapcsolat segít rajta túl igazán. én hónapokig alig ettem, és visítani tudtam volna... lassú gyógyulás, jó kapcsolat segít.

2010. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi történt végül???
2012. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!